Mod Hiui5 Saat

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
chatin_62 O Şekilde Açtım Recovery Modunu Zip Seçme Seçeneği Var Onu Seçiyorum Ama Oradan Klasör Seçemiyorum Hata İşareti Çıkıyor Recovery Mod Bölümüne Geri Geliyor...

MI NOTE LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eğer orjinal recovery kullanıyorsanız sadece update.zip ismindeki dosyaları sadece System1 partisyonuna yükleyebilirsiniz. Bu yüzden yüklemek istediğiniz dosyaların isimlerini update.zip olarak düzeltip dahili hafızanın en üst klasörüne kopyalayacaksınız ve System1 aktif olacak.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

bydirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ByDirgen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Eğer orjinal recovery kullanıyorsanız sadece update.zip ismindeki dosyaları sadece System1 partisyonuna yükleyebilirsiniz. Bu yüzden yüklemek istediğiniz dosyaların isimlerini update.zip olarak düzeltip dahili hafızanın en üst klasörüne kopyalayacaksınız ve System1 aktif olacak.

Dahili Hafızanın En Üst Klasörü Derken Ana Dizine Mi Yoksa Listede Gözüken Klasörlerden Birinin İçine Mi ? Senin Dediğin Gibi İsmini Update.zip Olarak Değiştirdim Kök Dizine Kopyaladım Recovery Modda Başlattım Telefon System 1 De Çalışıyor Ama İnstall Update Zip Dediğim Zaman Yükleme Yine Hata Veriyor...

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Dahili Hafızanın En Üst Klasörü Derken Ana Dizine Mi Yoksa Listede Gözüken Klasörlerden Birinin İçine Mi ? Senin Dediğin Gibi İsmini Update.zip Olarak Değiştirdim Kök Dizine Kopyaladım Recovery Modda Başlattım Telefon System 1 De Çalışıyor Ama İnstall Update Zip Dediğim Zaman Yükleme Yine Hata Veriyor...
Yüklerken hatta veriyorsa o zaman Custom Recovery ile yüklemek gerekiyordur. HiddeNKinG hocamın Mi Note Pro Root konusunda anlattığı gibi cihazı geçici olarak TWRP ile boot edip onunla da yükleyebilirsiniz.

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
hakan mi note lte de sola kayik oluyor herhalde ekran ayarlarindan bunu biraz buyutebilirsek yazilarida kalinlastirirsak harika olur ;)

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hakan mi note lte de sola kayik oluyor herhalde ekran ayarlarindan bunu biraz buyutebilirsek yazilarida kalinlastirirsak harika olur ;)
Ekran boyutu farklı oldugu ıcındır. Telefon olmadan ayarlamam zor ya

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
haqanguven dostum mi note lte ekran boyutu kac bilmiyorum ama sana soyleyebilecegim su bu baloncukları büyütüp yazi boyutlarını kalinlastirisan bu widget bir harika olur :)

yani 2x4 degilde 4x4 olsa diyorum

levo1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
lenovo a806
Konular
3