Yardım hesap makinesi

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU 14.031
Telefon Modeli
mi 13
Bootloader Kilidi
Açık
arkadaşlar iyi forumlar. geçenlerde eu heyperos stabil yükledim biraz kullanıp sonra tekrar miui 14 eu ya geri döndüm. kurulumu fastboot modunda yaptım. Garip bir şekilde hesap makinesi heyperos da olan tasarıma dönüştü ve küçültürek kullanma özelliği kayboldu. şimdi apk olarak eski sürümleri kurmaya çalışıyorum ancak resmi olmayan kaynaklardan yükleme izni yok uyarısı geliyor. hyperosu kaldırdık ama sanki kendini cihaza arka planda yerleştirdi gibi. ne yapmam gerek düztmek için

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Önceki kurduğunuz başka sürüm MIUI 14 olabilir. Tekrar kurduğunuz sürümde de HyperOS versiyonu olabilir. Belki yeniden upload etmiştir XiaomiEU ekibi eski sürümü güncelleyip. Sonuçta temiz kurulum olduğu için hesap makinesinin cihaz içine yerleşmesi diye bir şey olamaz. :)

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önceki kurduğunuz başka sürüm MIUI 14 olabilir. Tekrar kurduğunuz sürümde de HyperOS versiyonu olabilir. Belki yeniden upload etmiştir XiaomiEU ekibi eski sürümü güncelleyip. Sonuçta temiz kurulum olduğu için hesap makinesinin cihaz içine yerleşmesi diye bir şey olamaz. :)
bilmiyorum bende anlamadım. o zaman eu başka düşük sürüm kurayım. ama hesap makinesini düzeltme imkanım varsa süper olur. şu izni nasıl verebiliriz? var mı bir yöntem

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
bilmiyorum bende anlamadım. o zaman eu başka düşük sürüm kurayım. ama hesap makinesini düzeltme imkanım varsa süper olur. şu izni nasıl verebiliriz? var mı bir yöntem
EU romda uygulamalar güncellenmiyor normalde. Google paket yükleyicinin apk dosyasını kurup güncelleme yapabilirsiniz.

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
EU romda uygulamalar güncellenmiyor normalde. Google paket yükleyicinin apk dosyasını kurup güncelleme yapabilirsiniz.
hocam anlayamadım tam olarak ne demek istediniz? google paket yükleyicinin apk sı derken googleplay stronenin apk sı mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben güncellemek değil eski sürüme dönmek istiyorum aynı şey mi oluyor ikisi?

Son düzenleme:
Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
hocam anlayamadım tam olarak ne demek istediniz? google paket yükleyicinin apk sı derken googleplay stronenin apk sı mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben güncellemek değil eski sürüme dönmek istiyorum aynı şey mi oluyor ikisi?
Hocam, farklı sürüm XiaomiEU kurmuşsunuz. Cihazın içinden rootla hesap makinesi apksını değiştirmeden geçemezsiniz önceki sürüme. Ki bu konuda bilginiz yoksa cihazı bootloopa sokarsınız, cihaz açılmaz. En kesin çözüm eski sürümü kurmaktır, o da olmuyorsa Google'ın apk yükleme uygulamasını (Paket Yükleyici) kurup istediğiniz sürümü kurmaktır (sistem kabul ederse).

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hocam, farklı sürüm XiaomiEU kurmuşsunuz. Cihazın içinden rootla hesap makinesi apksını değiştirmeden geçemezsiniz önceki sürüme. Ki bu konuda bilginiz yoksa cihazı bootloopa sokarsınız, cihaz açılmaz. En kesin çözüm eski sürümü kurmaktır, o da olmuyorsa Google'ın apk yükleme uygulamasını (Paket Yükleyici) kurup istediğiniz sürümü kurmaktır (sistem kabul ederse).

yükledim hocaom bu kez böyle bir uyarı berdi. tam güncelleme yaparen, paket mevcut bir paketle çakıştığından uygulama yüklenemiyor.

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Hocam eurom güncellemelerini eğer cihaz üzerinden indirip twrp ile yukselttiyseniz bazı uygulamalar bugda kalıp eski görünümde kalabiliyor misal bende 12s ultra var eurom 14.0.13.0 yukluyken 14.0.15.0 yükselttim ve hava durumu hoşuma gitmediği için cihazın yedeğini alıp yeniden fastboot ile 14.0.13.0 yükledim ve sizin dediğiniz gibi hava durumu yine beğenmediğim şekilde görünüyor biraz araştırma yapınca hava durumunun 14.0.10.0 da o şekle geldigini bende değişmemiş olduğunu fark ettik sizin olaya gelirsek ben şu anda eurom 14.0.15.0 kullanıyorum ve hesap makinasında küçültme yok

Oyla:
Üst Alt