Yardım Herşey Sarpa Sardı Yardım Lazım

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Dün CN rom kurmak istedim HyperOS beta sürümünü yeni çıkmış olan TWRP'yi kurucaktım fakat kurulum bir türlü olmadı. TWRP'yi kurdum sonunda fakat bu sefer de bootloop oldu onu da bir şekilde çözdüm sonunda TWRP'ye girdim fakat bu seferde dokunmatik çalışmadı. Durumu düzeltmek için stock rom yüklemek istedim fakat ondan da cmd üzerinden kurarken yüklemenin bir kısmında "super" diye bir dosyayı yükleyemediğini fark ettim ve işlemi bitmeden sonlandırdım. Ne yaptıysam ne stock romu ne de recovery i kuramadım.

Not : Bu işlemden önce TWRP kurup stock rom kurulumu yapabiliyordum.

Bir şekilde şurda ki konu sayesinde recovery kurulumunu yaptım dokunmatik sorunu olmadı. Fakat romun kurulumu sonunda mount hataları verdi.

CN romu da yüklemeyi başardım fakat şu anda TWRP'ye girince telefona dosya atamıyorum.

Herşeyi sıfırlamak mümkün mü ? İmei gitmeden.

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
fastboottayken windows_fastboot_first_install_with_data_format ile rom yüklemeyi denedinizmi

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Denedim hocam yapmadığım şey kalmadı. Öyle bile sıfırlanmıyor. Romu kuruyor sorun yok fakat sıkıntı şurda cihaz sıfırlanmak yerine fabrika ayarlarına dönüyor.

okitox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Mi9T
Konular
0
Dostum USB degistir. USB 2.0a tak. Bende de aynısı oldu USB 2.0 a takınca kurdu.
Kasa kullanıyorsan kasanın önündeki usbleri değil arkadaki direkt anakart çıkışını kullan. Öndeki USB yerlerinden de yüklemiyor.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Dünden beri uğraşlarım sonucu olmadı bende miui 14 eu ya geri döndüm