Herkese Selamlar

Mİ5 iyimi kötümü

• Evet

Oy: 3 100,0%
  • Hayır

Oy: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    3

pc_doktoru49

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TAŞKIN
Cihazım
Mi5
Konular
1
bütün xiaomi forum ailesine selamlar hayırlı günler. xiaomi mi 5 ile yeni tanıştım ve forum sayfasını yeni buldum üye oldum. benim bir sorum olacak mi5 te çoğu program düzgün çalışmıyor ve uyarı vermiyor acaba sorun ne olabilir . mesela ezan vakti uygulaması ve callx arama kaydedici benim günlük hayatta en çok kullandığım iki program ezan vakti hiçbir zaman aynı saat ve dakika da bana uyarı göndermedi ezan sâati geçiyoruz olmasına rağmen hç uyarı yok ve callx görüşme kayıt programı da kaydetme yapmıyor. pil ayarlarından kısıtlamayı kaldırmama rağmen aynı bu sorunu yaşayıp ve çözebilen arkadaşlar varsa ulaşabilirlerse çok sevinirim 8.5.3.0 kararlı rom yüklü teşekkür ederim allah'a emanet olun iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
bütün xiaomi forum ailesine selamlar hayırlı günler. xiaomi mi 5 ile yeni tanıştım ve forum sayfasını yeni buldum üye oldum. benim bir sorum olacak mi5 te çoğu program düzgün çalışmıyor ve uyarı vermiyor acaba sorun ne olabilir . mesela ezan vakti uygulaması ve callx arama kaydedici benim günlük hayatta en çok kullandığım iki program ezan vakti hiçbir zaman aynı saat ve dakika da bana uyarı göndermedi ezan sâati geçiyoruz olmasına rağmen hç uyarı yok ve callx görüşme kayıt programı da kaydetme yapmıyor. pil ayarlarından kısıtlamayı kaldırmama rağmen aynı bu sorunu yaşayıp ve çözebilen arkadaşlar varsa ulaşabilirlerse çok sevinirim 8.5.3.0 kararlı rom yüklü teşekkür ederim allah'a emanet olun iyi forumlar.

Güvenlik - izinler - otomatik başlatılanlardan bildirim ve uyarı göndermesini istediğiniz uygulamaları ekleyin.
Telefon görüşmesi kaybetmeden bahsediyorsanız zaten telefonun öyle bir özelliği var arama ekranında çıkar.

pc_doktoru49

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TAŞKIN
Cihazım
Mi5
Konular
1
Taha.blt cevabın için teşekkür ederim . Telefonun kendi ses kaydetme programı var evet ama benim sürekli kullandığım bir tane var onu ney yaptımsa düzgün çalıştıramadım. Otomatik başlatma mı dersin bütün herşeyi denedim .önbellek temizlenmesini kapatın dediler yine aynı bakalım inşallah yeni güncelleme ile giderilir.

Üst Alt