Sohbet Herkese Merhaba

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Herkese merhaba biraz geç açtım bu konuyu ama olsun, bu sene 23 yaşındayım, ismim Halil, okulu v.s. herşeyi bitirdim, iş arayan kervanındayım, zaman zaman bazı işlere giriyorum ama geleceğimin işi diyebileceğim bir işe hala giremedim, aslında herkesin hayali olduğu gibi ben de bir işletmeci olurum arzusuyla yaşıyorum, belki olur diye :D
Yaklaşık 8-9 sene önceleri, forum kültürü ülkemizde çok daha yaygın ve aktifti, insanlar birbirlerine yardım ederdi, hem de her konuda, paraya ihtiyacı olan insanlara para yardımı yapıldığını bile gördüm, ücretsiz web tasarım dersi veren, kodlama öğreten, iş ortağı kuran v.s. çoğaltılabilir, ne aziz insanlarımız vardı.
Şimdi, en ufak bir bilgiyi bile parayla satmaya başladık insan olarak, yeteneklerimi paylaşmayı ve insanlara birşeyler kazandırmayı sevmişimdir hep.
8-9 sene öncesinde yaşım elbette çok gençti ama o zamanlar kimse yaşımdan sebep saygısızlık etmemişti, hiçbir forumda hem de.
İnsanlarımıza da çok kızmıyorum, survivor hayatı yaşıyor gibi yaşıyoruz, çoğu insanın derdi kendini geçindirmek olmuş, insanlar bir kaynak bulduğunda orayı tıkamakla görevli bir kapitalizm doğuyor hep.
Benim kendime güvendiğim, üst düzey yahut kendimi profesyonel görüyor olmamama rağmen, seslendirme, grafik tasarım, logo yapımı, sunum dersleri, biraz psikoloji, organizatörlük ve şarkı söylemek, fakat şarkı söylemeyi seviyor olsam da kendimi insanların oylarına bırakmayı pek haz etmiyorum. Canlı müzik yapmışlığım vardır bu süreçte de nezih insanlara rastladım.
Şarkı söylemek konusunda yardım nasıl edilir bilmem ama diğer konularda ihtiyaç halinde bana danışabilirsiniz, elimden geleni yaparım.
Söylediğim gibi profesyonel değilim ama derdi olan çoğu arkadaşlarıma dahi faydam dokunmuştur.
Bir kuruma yapılan logo çalışmalarından gelir sağladığım olmuştur, şu sıralar ögg işlerine bakıyorum istanbulda, hayat ne gösterir bilemiyorum tabii.
Özetle, bu sitede de bilgi paylaşımı ve saygı hat safhada, eski tip forumları andırıyor, o yüzden mutluluk verici.
Sizlerle olmak hoş, iyi forumlar herkese.

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61

Trissandom