Yardım hergün güncelleme bildirimi. (xiaomiden soğudum)

Hungar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi note 3
Konular
8
miui 9.5.4 sürümü kullanıyorum. güncellemeleri kapatmıştım fakat hergün güncelleme bildirimi gelmeye başladı. bunu nasıl kapatabilirim? bu sorun yüzünden bir daha xiaomi almayı düşünmüyorum

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
miui 9.5.4 sürümü kullanıyorum. güncellemeleri kapatmıştım fakat hergün güncelleme bildirimi gelmeye başladı. bunu nasıl kapatabilirim? bu sorun yüzünden bir daha xiaomi almayı düşünmüyorum
Bahsetmiş olduğunuz bildirim bütün telefonlarda oluyor maalesef.
Telefonunuz root'lu ise çözümü vardır

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Bu sadece xiaomide değil hepsinde var hocam. İnterneti kapatıp bildirime dokunun gidecek ama tekrar çıkacak belki 1saat sonra belki 1 gün belki 1 hafta sonra. Aynı işlemi tekrar yapın sizde. Rootla tamamen kapatılıyor ama rootsuz anca bu kadar.

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Yetkilendirme ve geri alma kismindan guncellemeleri kapatabilirsiniz. Bahsettiginiz google play bildirimleri ise uygulamayi acip ayarlar, bildirimler bolumunden bildirimi kapatabilirsiniz

Oyla:

Hungar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi note 3
Konular
8
Yetkilendirme ve geri alma kismindan guncellemeleri kapatabilirsiniz. Bahsettiginiz google play bildirimleri ise uygulamayi acip ayarlar, bildirimler bolumunden bildirimi kapatabilirsiniz
yetkilendirmeyi bilmiyordum sağol dediğin gibi kapattım inşallah bir daha bildirim gelmez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sadece xiaomide değil hepsinde var hocam. İnterneti kapatıp bildirime dokunun gidecek ama tekrar çıkacak belki 1saat sonra belki 1 gün belki 1 hafta sonra. Aynı işlemi tekrar yapın sizde. Rootla tamamen kapatılıyor ama rootsuz anca bu kadar.
daha önce lg kullandım böyle hergün bildirim gelmiyordu. xiaomide de bildirim gelmiyordu çok memnundum mikrofon ses kısıklığı hariç .telefonu alalı tam 2 sene olunca hergün bildirim gelmeye başladı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bahsetmiş olduğunuz bildirim bütün telefonlarda oluyor maalesef.
Telefonunuz root'lu ise çözümü vardır
rootlu değil telefonun performansı iyi root a ihtiyaç duymuyorum sadece the elder scrolls blade de biraz kasıyor o da önemli değil

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt