Soru Her telefonda olması gereken uygulamalar

gkmnbnd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gokmen
Cihazım
Mi8 lite
Konular
3
Arkadaşlar merhaba. Telefonlarınızda kullanmış olduğunuz faydalı uygulamalar nelerdir ? Her telefonda bu uygulama olmalı dediğiniz uygulamaları konuşalım.

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Arkadaşlar merhaba. Telefonlarınızda kullanmış olduğunuz faydalı uygulamalar nelerdir ? Her telefonda bu uygulama olmalı dediğiniz uygulamaları konuşalım.

Kullanımı kolay ve başarılı bir Google uygulaması

Oyla:

gkmnbnd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gokmen
Cihazım
Mi8 lite
Konular
3
Teşekkür ederim deneyeceğim angel~~

Oyla:

Fenomen69

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
10
Önceki telefonum 5-6 yıl önce almıştım Huawei mate 7 gelen aramalarda yukarı sağa sola kaydirmanin yanında kulağınıza götürdüğünde hemen açılırdı süper bir özellik idi, şimdi Redmi note 6 pro telefonum da maalesef yok:S:(shake~~ bu kadar gelişmiş bir telefon da olmaması can sıkıcı.
Akşam araç kullanırken çağrı geldi kaydirmayi aktif yapacağım derken önümdeki araca giydiriyordum.Bazen basit gördüğümüz bir özellik hayati öneme sahip olabiliyor.

Oyla:

gkmnbnd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gokmen
Cihazım
Mi8 lite
Konular
3
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Evet bazen çok basit özellikler büyük kolaylıklar sağlayabiliyor. Siz yinede trafikteyken telefonu açmayın ne olur ne olmaz. Açmanız gerektiğinde Bluetooth kulaklık kullanabilirsiniz gerçekten kolaylık sağlıyor angel~~

Oyla:

Fenomen69

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
10
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Evet bazen çok basit özellikler büyük kolaylıklar sağlayabiliyor. Siz yinede trafikteyken telefonu açmayın ne olur ne olmaz. Açmanız gerektiğinde Bluetooth kulaklık kullanabilirsiniz gerçekten kolaylık sağlıyor angel~~
Bluetooth ile yine de telefondan açmamız gerekmiyor mu

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Önceki telefonum 5-6 yıl önce almıştım Huawei mate 7 gelen aramalarda yukarı sağa sola kaydirmanin yanında kulağınıza götürdüğünde hemen açılırdı süper bir özellik idi, şimdi Redmi note 6 pro telefonum da maalesef yok:S:(shake~~ bu kadar gelişmiş bir telefon da olmaması can sıkıcı.
Akşam araç kullanırken çağrı geldi kaydirmayi aktif yapacağım derken önümdeki araca giydiriyordum.Bazen basit gördüğümüz bir özellik hayati öneme sahip olabiliyor.
Bu özellik bazı modellerde var diye biliyorum. Sanırım gelen arama ayarlarında.
Ancak bu spesifik bir durum, çoğu kullanıcı bu özelliği benimsemiyor.
Mesela bir ara Windows Phone'lerde de farklı seçenekleri vardı.

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Araç kullanırken telefon kullanmak zaten yasak giggle~~ aman ceza yemeyin wait~~

Oyla:
Üst Alt