Uygulama Her Telefonda Bulunması Gereken Uygulamalar

Sasuke Uchîhâ

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Can
Cihazım
GM Elite
Konular
43
Merhaba arkadaşlar.

Benim kullanmış olduğum bazı güzel ve işe yarar uygulamalar var. Bu uygulamaları sizlerle de paylaşmak istedim. Uygulamalar Google Play Store'da bulunduğundan ve bir çok uygulama olduğundan dolayı upload edemedim ama indirmekte güçlük çeken arkadaşlar için upload edebilirim.

1) AirDroid

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

AirDroid telefonunuzu bilgisayara bağlamanızda kablo kullanmanızı gerektirmeyen bir uygulamadır. Kendi internet sitesi üzerinden IP'niz ile bağlanabilmektesiniz.

2) AndroZip

Bu uygulamamız telefonunuzda sıkıştırılmış dosyaları(.zip, .rar vb.) açmamızı sağlayan bir uygulama. Ayrıca bu uygulama üzerinden .apk uzantılarını da alabilmektesiniz. Oldukça faydalı bir program.

3) Hide It

Bu uygulamamız fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi kısacası her şeyinizi saklayabileceğiniz bir programdır. Dış görünüşü ise Audio Manager olarak görünür ve ses ayarları uygulamasıymış gibi görünür. Ancak ses ayarlarını yapabilmektedir.

4) Kim Arıyor?

Bu uygulama tanımadığımız numaraların kime ait olduğunu bize bildiriyor. Oldukça yararlı bir uygulama.

5) Ampere

Telefonumuzda bulunması gereken bir başka uygulama ise Ampere. Ampere bize telefonumuzla ilgili genel bilgi veriyor ve batarya kullanımımızı gösteriyor.

6) CIA

CIA aynı Kim Arıyor? uygulaması gibi bize bilmediğimiz numaraları sunmakta. Kim Arıyor? uygulamasına istinaden daha güvenlidir.

Arkadaşlar devamı gelecektir. Şu an rahatsız olduğum için özen gösteremedim pek kusuruma bakmayın. Sizde favori uygulamalarınızı paylaşın onları da ekleyelim.

Son düzenleme:

camgz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkut
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
Kim arıyor uygulaması. Yabancı numaraları buluyor.​

hilmi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi9 se
Konular
18
kim arıyor uygulaması ve benzerleri, sıkıntılı bir uygulama sizin rehberini veritabanına kopyalayarak çalışan bir uygulama.
yani uygulamanın veri tabanı,uygulamayı yükleyenlerden kopyalanarak oluşturulmuştur.
bir de rehberdeki bazı numaraları kafasına göre engelliyor.

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
kim arıyor uygulaması ve benzerleri, sıkıntılı bir uygulama sizin rehberini veritabanına kopyalayarak çalışan bir uygulama.
yani uygulamanın veri tabanı,uygulamayı yükleyenlerden kopyalanarak oluşturulmuştur.
bir de rehberdeki bazı numaraları kafasına göre engelliyor.

Ondan sonra mesai saatinde bilmem neremizden terler akarken, zırt bir bayan arıyor "Kaplıcalarımıza benim özel davetlimsiniz?"
Arkasından da bir push mesajı hoop haftalık bilmem nereye üye oldunuz gitsin paracıklar.

Sasuke Uchîhâ

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Can
Cihazım
GM Elite
Konular
43
HiddeNKinG bilgisayara geçince ekleyeceğim hocam :)
hilmi doğrudur hocam daha önce duymuştum bu tarz bir şeyi ama istek yapan hocamı kıramadım ekledim
ertanx hocam galiba bu veri tabanını şirketlere satıyorlar oldukça para oluyor bu tarz işlerde

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Rehber konusunda CIA adlı uygulama daha şeffaf. Uygulama kurulum sırasında daha doğrusu ilk açılışta eğer istemiyorsanız tiki kaldırarak rehberinizin paylaşımını engelleyebiliyorsunuz.
PC'den siteye girdiğinizde numaranızı arama yaptıktan sonra sonuç geliyorsa, istek yapıp numaranızı sistemden kaldırabiliyorsunuz.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sasuke Uchîhâ

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Can
Cihazım
GM Elite
Konular
43
Rehber konusunda CIA adlı uygulama daha şeffaf. Uygulama kurulum sırasında daha doğrusu ilk açılışta eğer istemiyorsanız tiki kaldırarak rehberinizin paylaşımını engelleyebiliyorsunuz.
PC'den siteye girdiğinizde numaranızı arama yaptıktan sonra sonuç geliyorsa, istek yapıp numaranızı sistemden kaldırabiliyorsunuz.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam işte CIA bu konuda sadece sabit hatları bulabiliyor biraz yetersiz kalıyor. Kim Arıyor güzel bir uygulama ama paylaşım olayı biraz sıkıntılı :(

Üst Alt