Yardım Her şeyi denememe rağmen...

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Arkadaşlar birkaç gün önce mi 5s için portlanan miui10 romuna geçtikten sonra telefonumun sensörleri kafayı yemeye başladı , ben sonradan rom değiştirince fark ettim ki döndürmeyi sağlayan sensör düzgün çalışmıyor telefonu dik tuttuğumda yan , yan tuttuğumda dik duruyor falan. Sonradan farkettim biri beni aradığında yakınlık sensörüm de çalışmadığı için ekran kararmıyor falan. Daha diğer sensörler hakkında bilgim yok genelinin çalışmadığını düşünüyorum. Global kararlı , çin kararlı , en son da bu akşam 8.5.4.0 a fastbootla geçiş yapmama rağmen telefonum düzelmiyor. TWRP'den herşeyi temizliyorum,format data yapıyorum ama düzelmiyor. Sanırım ben miui10 portlu romda twrpdeyken cache dalvik temizlerken persist diye bi seçenek çıkmıştı, onu sildiğimden sonra olmuş olabilir. Ama rom flashladığımda düzelmesini falan umuyordum düzelmiyor. Nasıl düzeltebileceğim hakkında bilgisi,fikri olan arkadaşlar varsa çok minnettar olurum.Fotoğrafları çekiyorum yamuk gönderiyor , telefonla konuşuyorum ekran kararmıyor falan. Canımı sıkıyor bu konu , parmak izimin çalışmaması xiaomi mi 5s in çekirdek problemleri ısınması falan da cabası. İmkanım olsa telefonu değiştirirdim ama zaten öğrenciyim kendim çalışarak almıştım öyle bir imkanım da yok . Lütfen yardımcı olun

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Uğraşmadan garantiye göndermeniz daha doğru olacaktır bu durumda.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Garantiye göndersem ben Kayseri'deyim yedek telefonum olmadığı için bir ay bekleyemem sevgilim var

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
1 hafta uygun mu size? Cihazı bana gönderirseniz 1 hafta içerisinde geri elinizde olur.
Garantiye göndersem ben Kayseri'deyim yedek telefonum olmadığı için bir ay bekleyemem sevgilim var

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt