Sohbet Her şey Çıkar olmamalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpkaankrdmn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp Kaan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
41
Arkadaşlar Öncelikle Herkese Merhaba... Aslında Form Hakkında Diye başlık açmam yanlış oldu.. Neyse Konumuza gelelim... 1-2 gün önce Telefonumda Sebeke Problemi olmuştu (Mi 8 SE)
Bu konu hakkında Yardım istediğim kişiler oldu... Kime Sorsam Hep ücretli karşılığında Yardım ediyor... Öğrenci olan veya Çalışmayan birisi Yüksek bir meblağ bazıları için Uygun olabilir... Fakat hemen ödeme yapmaktansa ... Biraz araştırma yapayım dedim... Bir zamanlar Bana Rom atmayı öğreten Burhan Diye Birisi var... Bu Form da yardımcı olmuştu bana... İmei repair Hakkında Bana bir site vermişti... O zamanlar işime yaramıycağını biliyordum... Fakat bi bildiği varki vermiştir dedim kaydetmiştim.. Aradan 2 yıl geçti ve imei Sorunu olan cihazım için o Form a baktım ... gerçektende yararlı bilgiler vardı. Neyse Öğrendiklerimi Sora sora Ve başka formlardan destek alarak ... Gerek başkası Bilgisayarıma bağlanması olsun... Sonunda Kendi Telefonumun İmei Tamirini yaptım... 1 imei im diğerinden farklı suan... Normalde aynı başlar Sonları farklıdır. Fakat Ben Problemimi çözdüm ama. Bu formda Aile ortamı var diye biliyordum ben... Herkese Yardımcı oluyordum... Fakat baskasından Yardım isteyince Karşılık bekleyen insanlar Gördüm... Yani Xiaomi ailesi olarak Bunu beklemezdim... Herkesin beklentisi ve Neden burda olduğu farklıdır ama , beni üzen bir konu oldu bu. Oysaki Yapılacak İşlem çok basit miş.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
IMEI repair gibi yasal olmayan işlemler, forumumuzda da yasaktır. Böyle yasal olmayan bir konuda kimsenin kimseye sitem etmeye hakkı yoktur.
Konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt