İnceleme Hepsiburada Rezaleti !

fergezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyzi
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
5
Yayınlanmayan yorum hakkında..

Sağlıklı ürün seçimi için diye birşey zırvalamışlar, buna sağlıklı ürün seçimi denilmez buna ''benim müşterimi kandırmam lazım, sorun ve sıkıntıları yayınlarsam ben ürün satamam'' demek lazım.... İki satırı okuyun lütfen küfür ve hakaret haricinde herşey siz değerli müşterilerin diğer insanların yaşadıkları sıkıntıları okuyamamınızı sağlıyarak daha rahat sizi kandırabilirler.

[Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki yayın kriterlerine uygun olup olmadığı gibi değerlendirmelerden sonra yayına alınmaktadır.

Yayınlamama kriterlerimiz: Beş kelimeden kısa yazılmış yorumlar, hakaret içeren (tedarikçiye, firmamıza, ürüne veya markaya), fiyat bilgisi verilen, farklı markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, ürünün firmasını eleştiren, soru sorulan, link bilgisi verilen, üründe gözlemlenen arızadan bahsedilen, teslimat - kargo sorunları ile ilgili yorumlar, argo kelimelerin kullanıldığı yorumlar onaylanamamaktadır.]
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Leopardll

Altayturk
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Bu ara çok sıkıntı çıkıyor.

zaichi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zaichi
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Migros tan 2 tane 1300 tl ye mi5 aldım ...
Sıkıntısız...
İyiki internetten 1080 tl diye ucuza almamışım...

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
bende mi5s siparişi verdim 23 ocakta. 2 gün sonra kargoya verdiler. bekliyorum hala gelmesini.

seffah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
bende mi5s siparişi verdim 23 ocakta. 2 gün sonra kargoya verdiler. bekliyorum hala gelmesini.
bnm telefon gelmiş eve. haftasonu eve gittiğimde kavuşacaz. snn telefonda gelir en kısa sürede inş.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.216
Migros tan 2 tane 1300 tl ye mi5 aldım ...
Sıkıntısız...
İyiki internetten 1080 tl diye ucuza almamışım...

Bu çok yanlış bir düşünce arada 220 liralık bir fark var ve tabiki internetten almak daha mantıklı sadece alırken alacağınız firmayı doğru seçmeniz gerekiyor.

turgayssl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay Süslü
Cihazım
MI MAX 2
Konular
11
Burda bu tür sorunlara hep aynı cevabı vermiştim en güvenli n.11.com diye oradaki mağazalardan bir şey aldığınız zaman siz onay verene kadar paranızı mağazaya vermiyor.ve iade ettiğiniz zaman paranız derhâl hesabınıza geri yatıyor. ancak siz onay verirseniz parayı mağazaya yatırıyor. Bu mağazalardan müşteri memnuniyeti yüksek olanları tercih edin pişman olmazsın iz. turuncu mağaza bunlardan biri.

woytos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
OĞUZ
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Hepsiburada herkese aynı şeyi yapıyor.ilk sen değilsin malasef.benim sipariş ettiğim ürünü kaybetmişler hiçbirinin hiçbirinden haberi yok böyle bir firma gerisini siz düşünün artık :D

zaichi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zaichi
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Bu çok yanlış bir düşünce arada 220 liralık bir fark var ve tabiki internetten almak daha mantıklı sadece alırken alacağınız firmayı doğru seçmeniz gerekiyor.

Hoca o kadar olumsuz yorum varki internetten alanlar ile ilgili al gönder olmadı geri ver param gitti
imei sıkıntısı falan
Ben elden aldım kutusunu kendim açtım siliKon kılıfı ve kırılmaz ekranı internetten aldim ayni gün çöpe attım

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
evet n11 bu konuda çok iyi ,tavsiye ederim.

Üst Alt