Haber Hepsiburada Mi9 Ön Siparişi Başladı

• Konbuyu başlatan Yoda
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 2K
Hepsiburada mi9 için ön sipariş almaya başladı
4999 ₺
8gb ramlı model için sipariş topluyor

Link

İlginç olan tanıtılan modeller 6 gb ramlı modellerdi
Hepsiburada 8 gb ramlı modeli satıyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
5000 tl verilmez bence
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üstad elektronik sigara ile ilgili bir yedek parça
Atomizerin (likit koyulan başlık) yedek camı
:)
İlk girdiğimde +18 misin sorusu çıkınca biraz ürktüm ama elektronik sigara çıktı :D

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
5000 kesinlikle verilmez.

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Neden bu kadar saçma fiyatlandırma var ki? Cidden yazık... Keşke IMEI atma olsa bu modellere de gidip Çin'den kendimiz alsak...

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Neden bu kadar saçma fiyatlandırma var ki? Cidden yazık... Keşke IMEI atma olsa bu modellere de gidip Çin'den kendimiz alsak...
Şuan en mantiklısı mi 8se galiba. İmei atilabiliyor en azindan.

nadir3391

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir
Cihazım
İPHONE 11
Meslek
Öğretmen
Konular
1
yeni aliexpress e fiyatlarına baktım. 560 dolar civarında. kayıt, şu bu derken, fırsatçılıkta cabası fiyat bu kadar yüksek oluyor. özelliklerine baksan benim redmi note 7 den daha kötü.

bhayzc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baha
Cihazım
Discovery
Konular
2
Fiyat konusuna değineceğim...

Buradaki herkesin az buçuk teknoloji ile arası iyidir yani şahsi görüşüm 2019 yılında forum kullanıp forumda mesaj yazan kitlenin cahil olduğunu düşünmem Türkiye bazında ise üst düzey zeki insanlar derim abartmıyorum gayet ciddiyim övmek içinde yazmıyorum ''ğ'' harfini yazamayan başkanlar gördük her neyse özün sözü Xiaomi firmasının yalakası ya da savunucusu değilim fakat bilmeniz gereken şey şu bu fiyatın sorumlusu Xiaomi değil hatta çindeki arkadaşımdan skype üzerinden elde ettiğim bilgiyi vereyim 3000 japon yeni(japon para birimi) üzerinden satılıyormuş yani 160 tl gibi bir fiyata...

Aslı var mı bilmiyorum online oyun üzerinden tanıdığım bir arkadaşım söyledi benim demek istediğim ise eyy amerika demekle olmuyor bu işler dolar aldı başını gitti teknoloji demek dolar demek varın gerisini siz düşünün

MuratKeten

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Bilgisayar Muhendi
Konular
1
Fiyat konusuna değineceğim...

Buradaki herkesin az buçuk teknoloji ile arası iyidir yani şahsi görüşüm 2019 yılında forum kullanıp forumda mesaj yazan kitlenin cahil olduğunu düşünmem Türkiye bazında ise üst düzey zeki insanlar derim abartmıyorum gayet ciddiyim övmek içinde yazmıyorum ''ğ'' harfini yazamayan başkanlar gördük her neyse özün sözü Xiaomi firmasının yalakası ya da savunucusu değilim fakat bilmeniz gereken şey şu bu fiyatın sorumlusu Xiaomi değil hatta çindeki arkadaşımdan skype üzerinden elde ettiğim bilgiyi vereyim 3000 japon yeni(japon para birimi) üzerinden satılıyormuş yani 160 tl gibi bir fiyata...

Aslı var mı bilmiyorum online oyun üzerinden tanıdığım bir arkadaşım söyledi benim demek istediğim ise eyy amerika demekle olmuyor bu işler dolar aldı başını gitti teknoloji demek dolar demek varın gerisini siz düşünün

3000 çin yeni

Üst Alt