Sohbet Hepsiburada IMEI kayıtsız telefon satışı

Verag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet fat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Elinde fatura olduğu sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum...
tüketici hakem heyeti de öyle söyledi fatura ve imei yazıyorsa sorun olmaz kapanırsa ayıplı ürün olduğu için iadesi gerçekleşir dedi yani ama bununla neden uğraşıyoruz

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
tüketici hakem heyeti de öyle söyledi fatura ve imei yazıyorsa sorun olmaz kapanırsa ayıplı ürün olduğu için iadesi gerçekleşir dedi yani ama bununla neden uğraşıyoruz

Denizi geçip derede boğulmaya benziyor bu olay ? Siz alın telefonu imei nasıl olsa kayıt olacak,takılmayın bu 2 ay 1 ay süre olayına,kullanın telefonunuzu Yes~~

Verag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet fat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
can sıkıyor elbet kayıt olacaktır ama işte problem

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Elinizde fatura olduğu sürece sıkıntı etmeyin, imei kaydı olmazsa kayıt dışı ürün satmış olurlar, ki bu riski hepsiburada asla almaz. Yani her halükarda rahat olun

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Xiaomi, Samsung, Huawei yada diğer firmalar farketmiyor. Sanırım kayıt sisteminde değişiklik var. Farklı şehirlerden 2 arkadaşım, birine Xiaomi Türkiye garantili Mi9T aldırdım diğerine Samsung Türkiye garantili Samsung A70 aldırdım. Xiaomi alana 2 gün sonra Samsung alana 6 gün sonra btk dan mesaj gelmiş. Telefonunuz kayıtlı değil gibisinden. Aldıkları yerleri aradıklarında 2side aynı şeyleri söylemişler. Artık sistem bu şekilde telefon sim kart takılıp aktif olduktan sonra 15 gün içerisinde kaydı yapılacak demişler

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
Xiaomi, Samsung, Huawei yada diğer firmalar farketmiyor. Sanırım kayıt sisteminde değişiklik var. Farklı şehirlerden 2 arkadaşım, birine Xiaomi Türkiye garantili Mi9T aldırdım diğerine Samsung Türkiye garantili Samsung A70 aldırdım. Xiaomi alana 2 gün sonra Samsung alana 6 gün sonra btk dan mesaj gelmiş. Telefonunuz kayıtlı değil gibisinden. Aldıkları yerleri aradıklarında 2side aynı şeyleri söylemişler. Artık sistem bu şekilde telefon sim kart takılıp aktif olduktan sonra 15 gün içerisinde kaydı yapılacak demişler
ben mi9t aldım Xiaomi Türkiye garantili kutuyu açmadan direk baktım kayıtlıydı iki IMEI de

Verag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet fat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Benim tedirginliğim şu yönde 15 gün demiyor satıcı firma 2 ayı bulabilir bu süreç 15 gün de sürebilir 2 ay da sürebilir diyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende hepsiburadadan aldım fakat bir aracı firma gönderdi fatura nethouse üzerinden kesilmiş

Üst Alt