İpucu Hen ön Hem arka bütün androidlerde portre modu buyrun.

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
Google play (Fabby) uygulaması... ses ruşlarıyla çekmiyor illa dokunarak

gentleman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
0
İnceleme, yorum, fotoğraf?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam biraz daha açıklasaydınız, benim konusunu açtığım sürüme göre daha iyi ise bende denemek isterim. Ama bu şekilde hiçbirşey belli olmamış?

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Arkadaşlar portre modu için indirecekseniz indirmeyin gerçekten bir emek var ama tabiri caizse çöp denebilecek nitelikle portre modunda saçımın yarısı kulaklarım sakallarımın bir kısmını bulanık çıktı google kameranın çeyreği olamaz bence ama yinede deneyin bu söylediklerim sadece portre modu için geçelerli programın daha değişik özellikleride var isterseniz kurun kendiniz karar verin.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Arkadaşlar portre modu için indirecekseniz indirmeyin gerçekten bir emek var ama tabiri caizse çöp denebilecek nitelikle portre modunda saçımın yarısı kulaklarım sakallarımın bir kısmını bulanık çıktı google kameranın çeyreği olamaz bence ama yinede deneyin bu söylediklerim sadece portre modu için geçelerli programın daha değişik özellikleride var isterseniz kurun kendiniz karar verin.

Peki hocam teşekkürler, Google Camera'daki Lens Blur özelliği bile daha iyi o zaman, hiç denemeye gerek yok. Çok teşekkürler deneyiminizi paylaştığınız için.

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Peki hocam teşekkürler, Google Camera'daki Lens Blur özelliği bile daha iyi o zaman, hiç denemeye gerek yok. Çok teşekkürler deneyiminizi paylaştığınız için.
Yardım ve merak bizim işimiz.ancak lens blur özelliğini denemedim o yüzden bişey diyemeyeceğim ancak portre modunu kullandım ve hala kullanıyorum.yorumumu zaten yukarıda belirttim hocam

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Yardım ve merak bizim işimiz.ancak lens blur özelliğini denemedim o yüzden bişey diyemeyeceğim ancak portre modunu kullandım ve hala kullanıyorum.yorumumu zaten yukarıda belirttim hocam

Ön Kamerada Portre Modu Miui tabanlı romlarda Mi6'da çalışmıyor hocam, o yüzden lens Blur ile idare ediyoruz ön Kamerada. Arka Kamerada ise Portre modu çalışıyor şükür ki hocam :) Çıksa bizde kullanacağız Ön Kamerada Portreyi de, Mi6'da :)

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
google playde fabby uygulama adı. ben kullanıyorum (mi6 ön kamerasından) daha net resim çekiyor. ve portre moduda gayet iyi niye beğenmediniz. yükleyen çok arkadaşımda sevdi mesela.

Üst Alt