Sohbet Hem Tanışma Hem Yardım :)

sabriayrilmaz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Mert
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Redmi note 7 kullanıyorum 1-2 aydır. Ghost screenden bende korktum ilk başta, ama ghost screen çıkmadı. Ses olarak ve kamera olarak(gcam kullanınca) bayağı tatmin etti. Ama şunuda belirteyim sistem 2gb ram tüketiyor.

Teşekkürler yorum için. Şuan kullandığım S7 Edge cihaz genelde 2 ile 2.5 GB arası ram tüketimine sahip. Yani 2 gb bence iyi bir değer. Yakın zamanda yeni cihazımı alıp foruma temelli olarak gelmeyi düşünüyorum.

Mmt-Zyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5
Hocam öncelikle hoşgeldin. Bende telefon almayı düşünüyorum ve aklıma ve keseme uygun olarak en iyi telefon Redmi Note 7 mantıklı geldi. Senin gibi ghost screen sorununu görünce terertütde kaldım. Baya bi araştırdım. Sadece benm gördüğüm 100 kullanıcıdan belki 10 tanesi bu sorunla iç içe. Diğerlerinde sıkıntı yok. Ayrıca Amoled ekranlarda bu sorun olmuyor ama amoled ekranlı telefonlar ise çok pahalı oluyor. Bütçemi toplayıp ilk işim gidip Redmi Note 7 almak. Eğerki benden önce davranırsan bizlerede haber et telefonun kullanımını

sabriayrilmaz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Mert
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Hocam öncelikle hoşgeldin. Bende telefon almayı düşünüyorum ve aklıma ve keseme uygun olarak en iyi telefon Redmi Note 7 mantıklı geldi. Senin gibi ghost screen sorununu görünce terertütde kaldım. Baya bi araştırdım. Sadece benm gördüğüm 100 kullanıcıdan belki 10 tanesi bu sorunla iç içe. Diğerlerinde sıkıntı yok. Ayrıca Amoled ekranlarda bu sorun olmuyor ama amoled ekranlı telefonlar ise çok pahalı oluyor. Bütçemi toplayıp ilk işim gidip Redmi Note 7 almak. Eğerki benden önce davranırsan bizlerede haber et telefonun kullanımını

Hoş bulduk. Teşekkürler. Bende büyük ihtimal önümüzdeki ayın ilk haftası içersinde alacağım. Ama dediğiniz gibi Amoled ekranlı telefon hem pahalı hemde benim gibi kırınca da 1.300 TL ekran parası veriyorsunuz. Bir üst yazımda yazdığım gibi Mi Store Vadi İstanbul'a gittim. Ghost screen ekranı olayını sordum. Bize bu şikayetle gelen olmadı eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız garantiden ekranınız değiştiririz merak etmeyin dedi satıcı arkadaş. Eğer daha erken alırsam konu altından devam eder deneyimlerimi yazarım.

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
sana naçizane tavsiyem mi9 al keyfine bak

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Öncelikle hoşgeldiniz. Telefon konusundaki düşünceniz gayet yerli yerinde olmuş. Bende 2-3 aydır Redmi Note 7 kullanıyorum. Yorumuma gelecek olursam, bu fiyat aralığındaki sizi en çok tatmin edecek cihaz budur. Kamera, performans, şarj konularında çok başarılı. Miui arayüzü bulunması görüntü kısmınıda hoş kılıyor. Diğer tavsiyem, telefonun plastik kasa olmasından dolayı dikkatli kullanmanızdır. Ghost screen sorununa gelirsek, bu cihaz milyonlarca adet sattı ve sorunu olan herkesin geleceğin platform burası. Buraya bu sorunla gelen 3-5 kişide sorunlar olması gayet normal. Lcd ekranlarda bu sorunlar görülmektedir. Ben telefonu çok sık kullanıyorum, ghost screen gibi bir takındım olmadı ve böyle bir sorunumda yok. Sizinde bu konuya takılmamanız tavsiyemdir. Sakınan göze çok batar.
Garantisiz cihaz düşünüyor olsaydınız daha üst modellere çıkmanızda tavsiyem olurdu.

sabriayrilmaz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Mert
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Öncelikle hoşgeldiniz. Telefon konusundaki düşünceniz gayet yerli yerinde olmuş. Bende 2-3 aydır Redmi Note 7 kullanıyorum. Yorumuma gelecek olursam, bu fiyat aralığındaki sizi en çok tatmin edecek cihaz budur. Kamera, performans, şarj konularında çok başarılı. Miui arayüzü bulunması görüntü kısmınıda hoş kılıyor. Diğer tavsiyem, telefonun plastik kasa olmasından dolayı dikkatli kullanmanızdır. Ghost screen sorununa gelirsek, bu cihaz milyonlarca adet sattı ve sorunu olan herkesin geleceğin platform burası. Buraya bu sorunla gelen 3-5 kişide sorunlar olması gayet normal. Lcd ekranlarda bu sorunlar görülmektedir. Ben telefonu çok sık kullanıyorum, ghost screen gibi bir takındım olmadı ve böyle bir sorunumda yok. Sizinde bu konuya takılmamanız tavsiyemdir. Sakınan göze çok batar.
Garantisiz cihaz düşünüyor olsaydınız daha üst modellere çıkmanızda tavsiyem olurdu.
Garantisiz cihaz kullanmayı düşünmüyorum malesef. Artık almaya kararlaştırdığım cihaz Redmi Note 7 olmuştur. Aldığım zaman zaten her cihazda kullandığım mennun kaldığım Spigen kılıf ile kullanacağım. Bir problem olmaz diye düşünüyorum. Kırılmaz ekran da alıp ya buff ya spigen ike korumayı arttırmayı düşünüyorum. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mmt-Zyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5
Tmm hocam benide
Hoş bulduk. Teşekkürler. Bende büyük ihtimal önümüzdeki ayın ilk haftası içersinde alacağım. Ama dediğiniz gibi Amoled ekranlı telefon hem pahalı hemde benim gibi kırınca da 1.300 TL ekran parası veriyorsunuz. Bir üst yazımda yazdığım gibi Mi Store Vadi İstanbul'a gittim. Ghost screen ekranı olayını sordum. Bize bu şikayetle gelen olmadı eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız garantiden ekranınız değiştiririz merak etmeyin dedi satıcı arkadaş. Eğer daha erken alırsam konu altından devam eder deneyimlerimi yazarım.
etiketlersin. Teşekkür ederim şimdiden.

Hsynhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
11
Valla halilgurbuz başkan herseyi anlatmış daha birşey demeye gerek yok