Yardım Hem rootlu hemde rootsuz gözüküyor

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
Merhaba ben 2 ay önce telefonu imei için telefoncuya bırakmıştım imei ile birlikte rootta atılmıştı ve magiskte yüklenmişti neyse geçen Bi oyun için magiski gizlemem gerekiyordu bu uygulama indirip gizledim sonra o uygulamayı silince magiskte silindi ve root gitti simdi magisk indirdiğimde altta cikan seylet çıkmıyor modüller falan root checkere girdiğim de root yok olarak gözüküyor fakat banka uygulamalarina veya güvenlik taraması yaptığımda root var diye uyarı veriyor lütfen yardımcı olurmusunuz rootlu tekrar getirmek istiyorum ama bilgisayarim yok please yardım

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Root için bilgisayara ihtiyacınız yok magisk indirip twrp üzerinden yüklemeniz yeterli.

Oyla:

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
Root için bilgisayara ihtiyacınız yok magisk indirip twrp üzerinden yüklemeniz yeterli.
Magisk indirdim fakat önceden oldugu gibi aşağıda küçük şeyler çıkmıyor bulmaca parçasi gibi bisey modülleri flasladigimiz yer işte o kısım çıkmıyor rootsuz gözüktüğü için nasıl yapacam yardımcı olurmusun instagram falan versen sana ulaşsam lütfen yardım et root etmem lazım

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Magisk indirdim fakat önceden oldugu gibi aşağıda küçük şeyler çıkmıyor bulmaca parçasi gibi bisey modülleri flasladigimiz yer işte o kısım çıkmıyor rootsuz gözüktüğü için nasıl yapacam yardımcı olurmusun instagram falan versen sana ulaşsam lütfen yardım et root etmem lazım
Magisk yüklediniz mi? Yükleme konusunda bağlantıda ki video yu referans alabilirsiniz. Videonun 5:40 sonrası sizi ilgilendiren kısmı.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Oyla:

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
Magisk yüklediniz mi? Yükleme konusunda bağlantıda ki video yu referans alabilirsiniz. Videonun 5:40 sonrası sizi ilgilendiren kısmı.

Hocam magisk uygulamasi indirdim 1 fakat telefonu kapatıp ses + tuşu ve güç tusuna bastığımda ekrana twrp ekranı gibi bisey geliyor en altta twrp 3.3 falan bisiler yazıyor sonra başka Bi ekran geliyor mavi ve Çince yazılar ve İngilizce yazılar yazıyor ve dokunmatik hicbir sekilde çalışmıyor youtu.be de falan baktığımda Redmi note 9s özel twrplerde dokunmatik çalışmama sorunu varmış başka napmam lazım yardımcı olsan

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam magisk uygulamasi indirdim 1 fakat telefonu kapatıp ses + tuşu ve güç tusuna bastığımda ekrana twrp ekranı gibi bisey geliyor en altta twrp 3.3 falan bisiler yazıyor sonra başka Bi ekran geliyor mavi ve Çince yazılar ve İngilizce yazılar yazıyor ve dokunmatik hicbir sekilde çalışmıyor youtu.be de falan baktığımda Redmi note 9s özel twrplerde dokunmatik çalışmama sorunu varmış başka napmam lazım yardımcı olsan
twrp ekranında dokunmatik tepki vermiyorsa pc olmadan işlem gerçekleştiremezsiniz. PC ile önce twrp sürümünüzü değiştirmeniz gerek, sonrasında root işlemini yapabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt