Yardım HDMI Sorunu

Endrylmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ender
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Arkadaşlar merhaba öncelikle.
Forumda yeniyim ama kayıt olmadan önce de takip ediyordum sık sık. Benim sorumşu ; Ben YG-300 isimli bir projektor aldım ve bu projektörü telefonuma HDMI Type-C kablosu ile bağlamaya çalıştım fakat başarısız oldu. İnternette biraz araştırdım ve galiba Pocophone F1 in bu özelliği yokmuş. Bilen biri varsa yardımcı olabilir ise bence bir çok kişinin de sorunlarından birini aydınlatmış olur. Projektör ve Televizyon fark etmiyor bu arada.
NOT: Screen mirroring'i biliyorum ben sadece HDMI kablosu durumunu merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Belirttiğiniz gibi desteklenen bir özellik değil. Özel hdmi adaptörler satılıyor, onlar geliştiricilere yönelik bir yöntem ile usb -hdmi ile görüntü aktarıyor fakat bu cihazlar hakkında oluduğum bir çok yorum olsuz yöndeydi. Ancak doğrudan usb - hdmi kablo ile şuan içn görüntü aktaracağınız bir yöntem yok.

Oyla:

Endrylmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ender
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
cevabın için çok teşekkür ederim. chromecast siparişi verdim dün ve bir kaç yabancı sayfada çalıştığını duydum. sonuçlarını buraya yazarım geldiğinde okuyan arkadaşlarda bilgilenmiş olur.

Oyla:
Üst Alt