HDMİ kablo

Pa77er

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nihad
Cihazım
note 3 pro
Konular
7
Selam arkadaşlar.Azerbaycanda yaşıyorum.dükanlara sorunca modeli mi redmi note 3 pro deyince yok diyolar.bu telefona hangi tür HDMİ gidiyor ne diyip ala bilirim.veya samsung modelleri için olan bunda çalışırmı?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Selam arkadaşlar.Azerbaycanda yaşıyorum.dükanlara sorunca modeli mi redmi note 3 pro deyince yok diyolar.bu telefona hangi tür HDMİ gidiyor ne diyip ala bilirim.veya samsung modelleri için olan bunda çalışırmı?
Mobil cihazlar, eğer destekliyorlar ise HDMI üzerinden 3 tür görüntü verirler.
1. Direkt HDMI bağlantısı ile. Bu genelde tabletlerde olur ve genelde Mini HDMI kablo kullanılır.
2. Slimport ile. Bunun için Slimport adaptörlü HDMI kablolar kullanılır.
3. MHL ile. bunun için MHL adaptörlü HDMI kablolar kullanılır.

Sizin cihazın hangisini desteklediğini öğrendikten sonra yukardaki kablolardan uygun olanı almanız gerekiyor.

Xiaomi cihazların hiçbirinde HDMI çıkışı yok diye biliyorum. Dolayısıyla tv'ye görüntü aktarmak için kablosuz çözümlere yönelmeniz gerekiyor ki çok sağlıklı olduğunu söyleyemem.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Pa77er

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nihad
Cihazım
note 3 pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mobil cihazlar, eğer destekliyorlar ise HDMI üzerinden 3 tür görüntü verirler.
1. Direkt HDMI bağlantısı ile. Bu genelde tabletlerde olur ve genelde Mini HDMI kablo kullanılır.
2. Slimport ile. Bunun için Slimport adaptörlü HDMI kablolar kullanılır.
3. MHL ile. bunun için MHL adaptörlü HDMI kablolar kullanılır.

Sizin cihazın hangisini desteklediğini öğrendikten sonra yukardaki kablolardan uygun olanı almanız gerekiyor.

Xiaomi cihazların hiçbirinde HDMI çıkışı yok diye biliyorum. Dolayısıyla tv'ye görüntü aktarmak için kablosuz çözümlere yönelmeniz gerekiyor ki çok sağlıklı olduğunu söyleyemem.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Cevap için teşekkürler

Üst Alt