Haber Haziran Güncellemesi

Boogeyman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Haziran Ayı Güvenlik Güncellemesi gelmiş arkadaşlar. Bir şeyleri düzeltmişler mi acaba?

Kaanx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
A2 lite
Konular
25
Aynı tas aynı hamam gibi

Outis1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
A2
Konular
2
Benim yüklenmiyor. Boşta kaldığında devam edecek diyor, devam ettir diyorum sonra yükleme sorunu diyor.

Aliky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi a2 Lite
Konular
8
Bende donma ve kasmalar arttı mümkün olsa hemen miui geçiş yapacağım

hero777

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hero
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Bende donma ve kasmalar arttı mümkün olsa hemen miui geçiş yapacağım
Aynen ..haziran 2019 guncellemesi telefonu agirlastirdi..gittikçe soguyorum telefondan..telefon donanım olarak iyi olmasına rağmen , yanlış yazılım ve kod yüzünden ne hale geldi

GizliXiaomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XiaomiGizli
Cihazım
Samsung A20
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Evet cihaz muhteşem, ancak kötü güncellemeler yüzünden bende iyice soğudum. Redmi Note 6 Pro alacaktım bunu satıp ancak olmadı, seneye Android Q bekliyorum, oda telefonu iyileştirmezse direk değiştireceğim. Xiaomi Mi Max 4 bekliyorum yoksa Samsung Galaxy M40 almayı planlıyorum...

emreskopi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Evren
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Sakın bu güncellemeyi almayın. Ben bilmeden almak istemiyordum. Genelde epey direnirim. Ama telefonu uzun zamandır yeniden başlatmadım diye bir başlatayım dedim. Açılırken güncellemeyi tamamladı. Şimdi LÜTFEN DİKKAT!
Uygulama değiştirme butonu görev yapmıyor. Sadece önplanda çalışan tek uygulama ile çalışabiliyorum. Açık diğer uygulamalara geçemiyorum. Android ekran görüntüsü içine kattığı gesture tabanlı yeni anasayfa tuşu özelliğine start verdi biliyorsunuz. Durum sanırım bununla ilgili bir uyumsuzluk. Onu açıp fiziksel düğmelerinden vazgeçeyim dedim, sorun çözülene kadar ama o da işlevini yerine getirmiyor. Kullandığım Launcher'dan şüpheleniyordum ama onu kaldırmam da bir işe yaramadı. Sakın bu güncellemeyi almayın. :@

hero777

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hero
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Sakın bu güncellemeyi almayın. Ben bilmeden almak istemiyordum. Genelde epey direnirim. Ama telefonu uzun zamandır yeniden başlatmadım diye bir başlatayım dedim. Açılırken güncellemeyi tamamladı. Şimdi LÜTFEN DİKKAT!
Uygulama değiştirme butonu görev yapmıyor. Sadece önplanda çalışan tek uygulama ile çalışabiliyorum. Açık diğer uygulamalara geçemiyorum. Android ekran görüntüsü içine kattığı gesture tabanlı yeni anasayfa tuşu özelliğine start verdi biliyorsunuz. Durum sanırım bununla ilgili bir uyumsuzluk. Onu açıp fiziksel düğmelerinden vazgeçeyim dedim, sorun çözülene kadar ama o da işlevini yerine getirmiyor. Kullandığım Launcher'dan şüpheleniyordum ama onu kaldırmam da bir işe yaramadı. Sakın bu güncellemeyi almayın. :@
Az önce denedim...5 tane uygulama açık arka planda..geçiş yapabiliyorum..sizdeki sorun farklı bişey olabilir mi ?

Üst Alt