Soru Hayperos

metoo61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metn
Cihazım
13 ultra
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14
Telefon Modeli
13 ultra
Bootloader Kilidi
Kapalı
Hayperos global e hala çıkmadı ne znm çıkar bilen var mı bir kaç yerde okudum 2024 e girmeden gelecek diye yazıyordu bilen var mı

Joingle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi k60
Konular
0
Hayperos global e hala çıkmadı ne znm çıkar bilen var mı bir kaç yerde okudum 2024 e girmeden gelecek diye yazıyordu bilen var mı
Yeni yeni düşmeye başladı 3-4 model güncelleme aldı recovery olarak ilerleyen zamanlarda ota güncellemesi gelecektir manuel kurmayı biliyorsanız sizin için yayınlanan rom linkini paylaşabilirim

Oyla:

metoo61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metn
Cihazım
13 ultra
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni yeni düşmeye başladı 3-4 model güncelleme aldı recovery olarak ilerleyen zamanlarda ota güncellemesi gelecektir manuel kurmayı biliyorsanız sizin için yayınlanan rom linkini paylaşabilirim
Global rom kullanıyorum twrp de yok kurulu degil oyüzden oto bekliyorum

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Henüz birkaç modele pilot olarak verildi. Yavaş yavaş sizin cihaza da gelecektir. Gelince çok beklentiniz olmasın ama, hem MIUI 14'e çok benziyor olacak hem de sorunlu olacak.

Oyla:

metoo61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metn
Cihazım
13 ultra
Konular
4
Henüz birkaç modele pilot olarak verildi. Yavaş yavaş sizin cihaza da gelecektir. Gelince çok beklentiniz olmasın ama, hem MIUI 14'e çok benziyor olacak hem de sorunlu olacak.
Kilit ekranı çeşidi hoşuma gitti ilk başlarda sorunlar normaldir zamanla düzelir diye düşünüyorum pili daha çok yeterse güzel olur

Oyla:

Joingle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi k60
Konular
0
Global rom kullanıyorum twrp de yok kurulu degil oyüzden oto bekliyorum
Siz global olarak bekleyin zaten sizin cihazınız için Avrupa romuna yani Eea şeklinde yayınlandı diğer arkadaşın yazdığı gibi MIUI'den farkı yok dese bile emin olun çok fark var bizzat deneyimledim animasyon geçişleri uygulama içeriğindeki doluluk ve modern tasarımı kendisine hayran bırakıyor sizinde belirttiğiniz gibi kilit ekranı bile kendi başına ciddi bir fark teşkil ediyor

Oyla:

metoo61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metn
Cihazım
13 ultra
Konular
4
Siz global olarak bekleyin zaten sizin cihazınız için Avrupa romuna yani Eea şeklinde yayınlandı diğer arkadaşın yazdığı gibi MIUI'den farkı yok dese bile emin olun çok fark var bizzat deneyimledim animasyon geçişleri uygulama içeriğindeki doluluk ve modern tasarımı kendisine hayran bırakıyor sizinde belirttiğiniz gibi kilit ekranı bile kendi başına ciddi bir fark teşkil ediyor
Ocak ta global e gelecekmiş global takvim yayınlanmış

Oyla:
Üst Alt