Yardım Haylou T15 TWS'de ses kesilmesi neden oluyor?

merakli51

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Meraklı
Cihazım
LG G3
Konular
11
Haylou T15 TWS aldım. Xiaomi mi 6 ile kullanayım dedim ama bir şarkıda bile çok kez ses kesilmesi ve ses değişmesi oldu. Bilgisayarda kullanayım dedim. Daha dizinin 5 dakikasına gelmeden 3 kez ses takılması oldu. Sorun kulaklıktan mı? Benden mi?

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Telefonda şarkıyı indirmeden dinlerken, wifi hızındaki hız artması/düşmesi etkiliyor bende. Mobil veriden girince stabil çalışıyor çünkü. Evde wifi repeater kullanıyorum, repeater üzerinden bağlanırken daha çok oluyor. İsterseniz resetleyin. Kulaklıkları kapatın, sonra 20 saniye boyunca iki kulaklığa da basılı tutun ışık yanıp sönecek

Oyla:

merakli51

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Meraklı
Cihazım
LG G3
Konular
11
Telefonda şarkıyı indirmeden dinlerken, wifi hızındaki hız artması/düşmesi etkiliyor bende. Mobil veriden girince stabil çalışıyor çünkü. Evde wifi repeater kullanıyorum, repeater üzerinden bağlanırken daha çok oluyor. İsterseniz resetleyin. Kulaklıkları kapatın, sonra 20 saniye boyunca iki kulaklığa da basılı tutun ışık yanıp sönecek
İndirilen şarkıyı dinlerkende oluyor maalesef. Ayrıca Bilgisayarda olması da bir tık canımı sıktı.

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Ses gelmeyen kulaklıkta pembe ışık yanıp sönüyor mu? Tekrar deneyin iki kulaklık için de. Düzelmesi gerek

Oyla:

merakli51

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Meraklı
Cihazım
LG G3
Konular
11
Ses gelmeyen kulaklıkta pembe ışık yanıp sönüyor mu? Tekrar deneyin iki kulaklık için de. Düzelmesi gerek
Evet pembe yanıyor. 3 kere denedim. Kapattım. Sonra elimi çekip 20 saniye daha fazla. Sesler geldi ikisinde de.

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4