Yardım Haylou gt1 sag kulak sesi az geliyor

Xiaomici1996

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Resmi note 7
Konular
41
Hayırlı geceler arkadaşlar.1 hafta önce Haylou gt1 aldım.Fakat söyle bı sıkıntı var.Sag kulaktan sesin as geldiğini farkettim.Acaba neden böyle.yardimci olursanız sevinirim.

Geceniz güzel olsunangel~~

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Tek tek takınca mı hissediyorsunuz yoksa 2'li mi ? GT1 Plus'ta biri diğerine bağlandığı için ayı durum mevcut oluyor, biri geriden geliyormuş gibi ama zamanla alışıyorsunuz. Dolby kurup ses seviyesini arttırabilirsiniz.

Oyla:

Xiaomici1996

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Resmi note 7
Konular
41
Tek tek takınca mı hissediyorsunuz yoksa 2'li mi ? GT1 Plus'ta biri diğerine bağlandığı için ayı durum mevcut oluyor, biri geriden geliyormuş gibi ama zamanla alışıyorsunuz. Dolby kurup ses seviyesini arttırabilirsiniz.
Hem tek tek hemde ikili takınca hissediyorum

Oyla:

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Plus için iki cihazda telefonla bağlantı kuruyor ama sadece biri aktif olarak gözüküyor diye biliyorum qc3020 çiplerin hepsinde böyleymiş. Ben de xr kullanıyorum ve bende de solda gecikme yok ama ses olarak sağa göre ilk zamanlar az geliyor gibiydi. Şu an ya alıştım ya da bana ilk zamanlar bana öyle geldi.

Oyla:
Üst Alt