Haydi TÜRKİYEM hedef yarı final

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tyt

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkun
Cihazım
Not 9 pro
Konular
1
Avrupa şampiyonası çeyrek final maçı,hedefimiz yarı final. Haydi çocuklar sizden olağanüstü başarı bekliyoruz.
TÜRKİYE 3
HOLLANDA 2 yarı final biletini alırız diye tahmin ediyorum.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
İnşallah alırız.

Ama maalesef futboldan çok ama çok uzaklaştık. Alt tarafı bir turnuva ve biz yine ülkecek bir simge üzerinden siyasi dünya savaşı gözüyle bakmaya başladık. Birinin maçta yaptığı el işareti, diğerinin annesinin uyruğu, komşusunun hakareti, başkasının Avrupa'da geçen çocukluğu falan çok sulandırdık olayı. Umarım bu tartışmalar futbolculara bu kadar yansımamıştır da adam gibi toplarına konsantre olurlar çünkü her şeyden önce maçı alacak olan adam gibi top oynayan taraf olacak.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
13 Ultra
Konular
155
Bu işaretin yapılması bu kadar büyütülmemeli idi, Uefa yı şahsen kınıyorum, ne maçlar gördük biz örgüt işaretleri, gene bir örgütü temsil eden el hareketleri veya white power işaretleri bunlar sonuç itibariyle bir ırkı veya bir örgütü temsil eden hareketler. Bu bozkurt işaretinin birini hedef alan hiçbir anlamı yok iken merih demiral'a 2 maç men cezası verilmesi anlamsız kaldı ki bu tarz hareketleri hatta dahada kötüsünü yapan çoğu futbolcuya 1 yıl ertelemeli bir maç ceza veya ceza verilmeden devamı uygulandı. Çifte standart olduğu her anlamda aşikar. Bu maçı almalıyız kesinlikle..

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
142
2.4. Kişisel Saldırılar, Dini, Politik, Sportif ve/veya Irksal Tartışmalar : Her ne kadar özgür bir ortamda paylaşım yapmak için var olsak da; forumumuz özel olarak android cihazlar hakkında konuşulması için vardır ve mobil cihazlar dışındaki sohbetlerin tartışmaya dönüşmesine izin verilmeyecektir.

Konu Yeni Cevaplara Kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt