Yardım Hayalet ekran

• Konbuyu başlatan Gain
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 515

Gain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
Mi11ultra
Konular
2
Arkadaşlar telefonum mi11 ultra MIUI 13 surum yuklu telefonda rom yüklü değil bildiğim kadarı ile yeni aldım telefonu ama internet sayfasına girince işaretledim gibi ekran geliyo kayiyo kayboluyo vs hayalet ekran gibi sebebi ne olabilir ??
Not: format attım telefona hala aynı bazı banka uygulamalarında da havale yapamama ve uygulamaya girmeme soeunu mevcut yardımcı olursanız sevinirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
O ekranın aynısı bende de mevcut şuan daha geçen gün aldım

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Banka uygulamalarındaki sorun ve havale sorunu arka ekrandan dolayı yapıyor bildiğim kadarıyla, arka ekranı ayarlardan kapatıp uygulamaya girdikten sonra açarsanız düzeliyor sanırım. Forumdaki konulardan birisinde daha detaylı bilgi vardı, aratırsanız ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Çıkan ekran için birşey diyemeyeceğim fakat o da ekranla ilgili olabilir. Arka ekranı kapatıp bir süre deneme yapabilirsiniz, genel ve yazılımsam bir sorunsa güncelleme ile çözülecektir.

Gain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
Mi11ultra
Konular
2
Banka uygulamalarındaki sorun ve havale sorunu arka ekrandan dolayı yapıyor bildiğim kadarıyla, arka ekranı ayarlardan kapatıp uygulamaya girdikten sonra açarsanız düzeliyor sanırım. Forumdaki konulardan birisinde daha detaylı bilgi vardı, aratırsanız ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Çıkan ekran için birşey diyemeyeceğim fakat o da ekranla ilgili olabilir. Arka ekranı kapatıp bir süre deneme yapabilirsiniz, genel ve yazılımsam bir sorunsa güncelleme ile çözülecektir.
Valla arka ekran kapatma olayını denicem hiç duymamıştım bı ton şey söylenmiş internette ama buraya yeni üye oldum tam konu araması detaylı nasıl yaptınız bilmiyorum

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
Bende arka ekran kapalı banka uygulamalarında sorun yaşamadım sadece o karşıma ekranlar çıkıyor ara ara hala devam ediyor. Benimki custom rom ama diğer eu veya Endonezya rom kullananlarda bu sorun var mı aceba

Gain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
Mi11ultra
Konular
2
Bende arka ekran kapalı banka uygulamalarında sorun yaşamadım sadece o karşıma ekranlar çıkıyor ara ara hala devam ediyor. Benimki custom rom ama diğer eu veya Endonezya rom kullananlarda bu sorun var mı aceba
Akbank ve teb benim sorun yaşadığım banka uygulaması akbankta havale olmuyo teb e de giriş yapilmiyo

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Valla arka ekran kapatma olayını denicem hiç duymamıştım bı ton şey söylenmiş internette ama buraya yeni üye oldum tam konu araması detaylı nasıl yaptınız bilmiyorum
Buradan bahsettiğim mesaja ulaşabilirsiniz. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan Ara kısmına yazarak arama yapabilirsiniz, tüm forum içerisinde arama yapmak için her yerde olarak seçin.

Gain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
Mi11ultra
Konular
2
cok teşekkür ederim

hasansabu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
K20 Pro 8/256
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
2
Google chromeda çıkan siyah ekranlar için.
'' uygulamalar- chrome- verileri sil '' yaparak düzeltebilirsiniz.

Üst Alt