Yardım Hayalet Ekran Sorunu Ne Durumda?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Redmi Note 7 Ghost Screen sorununu herhalde duymayan yoktur. Telefonun adını nereye yazsak bu sorun çıkıyor ama gerek Türk gerekse de yabancı bir çok /grup / forum / site dolaştım bizzat yaşayan da pek bir insan bulamadım. Tianma panel sorunludur diye herkes söylüyor ama sorun yaşayan da çok insan yok dediğim gibi. Şimdi bu sorun var mı? yok mu? İnsanın aklını çok kurcalıyor eğer varsa çok can sıkıcı yoksa da çevremdekilere de önereceğim. Şu konu da kesin bir bilgi verebilecek. Uzun süredir kullanıyorum bende sorun yok veya tam tersi ben şu akdar kullandım bende sorun var diyecek biri var mı? Telefonu aldığımdan beri söylenen (ahize, yakınlık sensörü) sorunlardan şükür hiç biri ile karşılaşmadım ama bu ghost screen sorunu aklıma takıldı. Teleofnu elime alıp ekranını açmaya korkar oldum.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Korkunun ecele faydası yok hocam. Olacaksa olur bunu engeleyemezsiniz:)
Ben foruma Note 7 için ghost screen hatası yazan birini henüz göremedim. Telegram grupları, 4pda,xda, gibi yabancı miui forumlarını sürekli tarıyorum. Orada da denk gelmedim. Gözümden kaçtıysa da bilemiyorum artık

Oyla:

bark_41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
4
Bende de olmadı.yaklaşık 3 aydan beri kullanıyorum. Ghost screeni lg g5 den çok iyi bilirim. Bu arada benim lcd panel bu, ne marka ve kimin üretimi bilen varsa öğrenmiş oluruz. Saygılar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-31-22-59-30-774_com.longcheertel.cit.jpg
    Screenshot_2019-07-31-22-59-30-774_com.longcheertel.cit.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 18
Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt