Yardım Havoc os 3.9 siyah ekran

ERASMUS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
Merhaba arkadaşlar redmi 5 plus cihazıma havoc yüklenmiştim. Daha sonra redmi 5 plus ekran donması çözümü için Endonezya kullanıcıları Çin resmi sürümü yükleyin sorun geçecek dedi. Alttaki fw Çin versiyonunda telefonunuzu güncellenecek felan yazıyor du. Şimdi havoc kuruyorum OrangeFox ile telefon siyah ekranda kalıyor kaç kere denedim aynı. Çin versiyonu ve global versiyon mi flash ile ekran normal açılıyor ne yapmam lazım arkadaşlar Havoc kurmak için?

Fix Touchscreen Problem/Ghost Touch on Redmi 5 Plus (Vince) When Device Overheat/Gaming
April 20, 2020
1. Download the MIUI China version 9.6.3.0 (Since there's not available fw only on 9.6.3.0 version so we should've full flash rom)
2. How to flash selected according to how you flashing, recovery in twrp, fastboot in miflash, whatever)
3. Remember! China MIUI version 9.6.3.0 was oreo, if you were on OS above it #cleanflash mandatory!
4. Back up the data, internal storage will wipe everything
5. Flash lazyflasher/dm-verity after you flash rom zip file, so you'll not missing TWRP
6. Reboot, patient and wait for it to boot!
7. Signed homescreen, go to Test Mode by tapping/click kernel version several times to appear on its own or by way of a dial *# *#64663#*#*
8. Look to the information and there will be a version of the firmware
9. Usually, on Tianma version firmware will be up to v54
10. If you done with everything, you want to return to custom rom or MIUI version above it (Global / China / Eu) is up to you, it will not change fw version so don't worry.

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
a arkadaşlar redmi 5 plus cihazıma havoc yüklenmiştim. Daha sonra redmi 5 plus ekran donması çözümü için Endonezya kullanıcıları Çin resmi
Telefona twrp kurup öyle yüklemeyi deneyin

ERASMUS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
Arkadaşlar buarada şunu belirteyim donma sorunum düzeldi yine çıkarmı bilmiyorum inşallah cikmaz

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
Arkadaşlar buarada şunu belirteyim donma sorunum düzeldi yine çıkarmı bilmiyorum inşallah cikmaz
Ben de havoc yüklemeyi düşünüyorum, genel olarak romdan memnun musunuz, stabil ve şarj durumu nasıldır

ERASMUS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
Ben de havoc yüklemeyi düşünüyorum, genel olarak romdan memnun musunuz, stabil ve şarj durumu nasıldır
Havoc 3.11 iyidir çok kullanıcısı var stabil ve şarjı normal

Üst Alt