Yardım Hava durumu ve hisse senedi uygulamaları

fasakasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fasakasa
Cihazım
Mi8
Konular
31
Merhaba, başlıktaki iki uygulamayla alakalı sorum olacak.

1) Hava durumu widgetı ana ekranda duruyor ancak ben widgeta tıklayıp içine girmediğim sürece sıcaklığı ve hava durumunu güncellemiyor sadece saat güncel devam ediyor. Widgeta tıklayıp uygulamayı açtığım atıyorum hava durumu 3 dereceden 5 dereceye çıkıyor , ben girmezsem bu güncelleme ana ekranda kendi kendine olmuyor. Bunu nasıl çözebilirim ?

2) Sol ekrana 3.parti uygulama ekleyemediğimiz için kendi hisse senedi uygulamasını kullanayım dedim ancak bu uygulamaya gram altın-try durumunu görmek için gau/try kısaltmasıyla ekleme yapamıyorum. Var mıdır bu kodu eklemenin bir yolu ya da sol ekrana müdahale etmenin bir yolu ?

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Merhaba, başlıktaki iki uygulamayla alakalı sorum olacak.

1) Hava durumu widgetı ana ekranda duruyor ancak ben widgeta tıklayıp içine girmediğim sürece sıcaklığı ve hava durumunu güncellemiyor sadece saat güncel devam ediyor. Widgeta tıklayıp uygulamayı açtığım atıyorum hava durumu 3 dereceden 5 dereceye çıkıyor , ben girmezsem bu güncelleme ana ekranda kendi kendine olmuyor. Bunu nasıl çözebilirim ?

2) Sol ekrana 3.parti uygulama ekleyemediğimiz için kendi hisse senedi uygulamasını kullanayım dedim ancak bu uygulamaya gram altın-try durumunu görmek için gau/try kısaltmasıyla ekleme yapamıyorum. Var mıdır bu kodu eklemenin bir yolu ya da sol ekrana müdahale etmenin bir yolu ?
1. Eşitleme kapalı olabilir. Ayarlar / eşitleme menüsünden aktifleştirin

2. Eklenemiyor diye biliyorum. Uygulamanın Kendi widgeti olabilir. Widgetleri bir kontrol edin

Oyla:

fasakasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fasakasa
Cihazım
Mi8
Konular
31
1. Eşitleme kapalı olabilir. Ayarlar / eşitleme menüsünden aktifleştirin

2. Eklenemiyor diye biliyorum. Uygulamanın Kendi widgeti olabilir. Widgetleri bir kontrol edin

Genel senkronizasyon açık olmalı diyorsunuz yani. Deneyip yazacağım. Maalesef işe yaramadı.

Uygulamanın kendisinde dediğim kod yok maalesef, böyle kullanacağız demek ki. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt