Yardım Hata raporlama nasıl kapatılır

teemo mantarı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
redmi note 9S
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL 12.5.5 kararlı 12.5.5.0 (RJWTRXM)
Telefon Modeli
redmi note 9S
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Yanlışlıkla Telefon hakkında>Tüm özelliklere girdikten sonra işlemci yerine birkaç kez bastıktan sonra bir izin istedi ve hata raporlama diye bir bildirim geldi ve birşey yüklenmeye başladı. Neyi açtım ve bu izni sıfırlamak istiyorum nasıl yaparım?

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Hata raporlama, telefonunuzda karşılaştığınız problemler hakkında bilgi toplamak için kullanılan bir araçtır. İzinler bölümünde hata raporlama seçeneğine tıkladığınızda, telefonunuzun konum, kullanım bilgileri vb. verileri toplamak için gereken izinleri isteyen bir pencere açılır. Eğer yanlışlıkla bu izne izin verdiniz ve artık bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, izinleri sıfırlamak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

1. İlk olarak, telefon ayarlarınıza gidin.

2. "Uygulamalar" veya "Uygulama Yöneticisi" seçeneğine tıklayın.

3. Uygulama yöneticisinde "Hata raporlama" seçeneğini bulun ve tıklayın.

4. "İzinler" seçeneğine tıklayın.

5. Burada izin verilen özellikleri göreceksiniz. "Mikrofon" ve "Konum" izinlerini göreceksiniz. İzinleri kapatmak için bu seçeneklerden birini tıklayın.

6. Sonra izni kapatmak için kaydet veya onayla düğmesine tıklayın.

Bu adımları uyguladığınızda hata raporlama özelliğinin sizin verilerinizi toplaması engellenmiş olacaktır.

Oyla:

teemo mantarı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
redmi note 9S
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hata raporlama, telefonunuzda karşılaştığınız problemler hakkında bilgi toplamak için kullanılan bir araçtır. İzinler bölümünde hata raporlama seçeneğine tıkladığınızda, telefonunuzun konum, kullanım bilgileri vb. verileri toplamak için gereken izinleri isteyen bir pencere açılır. Eğer yanlışlıkla bu izne izin verdiniz ve artık bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, izinleri sıfırlamak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

5. Burada izin verilen özellikleri göreceksiniz. "Mikrofon" ve "Konum" izinlerini göreceksiniz. İzinleri kapatmak için bu seçeneklerden birini tıklayın.

Bu adımları uyguladığınızda hata raporlama özelliğinin sizin verilerinizi toplaması engellenmiş olacaktır.
ben uygulama yöneticinde hata raporlama uygulamasını bulamadım yardımcı olur musunuz?

Oyla:

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
ben uygulama yöneticinde hata raporlama uygulamasını bulamadım yardımcı olur musunuz?
Eğer telefonunuz marka/model veya Android sürümüne bağlı olarak, uygulama yöneticisinde "Hata raporlama" seçeneğini göremiyor olabilirsiniz. Bu durumda, aşağıdaki adımları takip ederek hata raporlama özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz:

1. Ayarlar uygulamasına gidin.

2. "Google" veya "Google Ayarları" seçeneğine tıklayın.

3. "Gizlilik" seçeneğine tıklayın.

4. "Diagnostics & feedback" veya "Teşhis ve geri bildirim" seçeneğine tıklayın.

5. "Geri bildirim" seçeneğine tıklayın.

6. "Hata raporlama" seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu adımları uygulayarak, hata raporlama özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz. Bu özellik, telefonunuza yönelik sorunları analiz etmek ve gidermek amacıyla tasarlanmıştır. Ancak bazı kullanıcılar, veri paylaşımı endişeleri nedeniyle bu özelliği kapamayı tercih edebilirler.

Oyla:

teemo mantarı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
redmi note 9S
Konular
12
Eğer telefonunuz marka/model veya Android sürümüne bağlı olarak, uygulama yöneticisinde "Hata raporlama" seçeneğini göremiyor olabilirsiniz. Bu durumda, aşağıdaki adımları takip ederek hata raporlama özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz:

1. Ayarlar uygulamasına gidin.

2. "Google" veya "Google Ayarları" seçeneğine tıklayın.

3. "Gizlilik" seçeneğine tıklayın.

4. "Diagnostics & feedback" veya "Teşhis ve geri bildirim" seçeneğine tıklayın.

6. "Hata raporlama" seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu adımları uygulayarak, hata raporlama özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz. Bu özellik, telefonunuza yönelik sorunları analiz etmek ve gidermek amacıyla tasarlanmıştır. Ancak bazı kullanıcılar, veri paylaşımı endişeleri nedeniyle bu özelliği kapamayı tercih edebilirler.
gizlilik gibi bir yer bulamıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-25-15-15-09-654_com.google.android.gms.jpg
    Screenshot_2023-03-25-15-15-09-654_com.google.android.gms.jpg
    279,8 KB · Görüntüleme: 0
Oyla:

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
gizlilik gibi bir yer bulamıyorum
Eğer telefonunuzda "Google" veya "Google Ayarları" seçeneği yoksa, farklı bir yöntem deneyebilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulayarak hata raporlama özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz:

1. Ayarlar uygulamasını açın.

2. "Uygulamalar" veya "Uygulama Yöneticisi" seçeneğine gidin.

3. Uygulama yöneticisinde "Google" uygulamasını bulun ve tıklayın.

4. "Önemli ilke bilgileri" seçeneğine tıklayın.

6. "Hata raporlama" seçeneğini devre dışı bırakın.

Bu adımları uygulayarak, hata raporlama özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz. Bu özellik, sorunları çözmek için bir araç olarak tasarlanmıştır. Ancak bazı kullanıcılar, veri paylaşımı endişeleri nedeniyle bu özelliği kapatmayı tercih edebilirler.

Oyla:

teemo mantarı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
redmi note 9S
Konular
12
olmuyor başka bir yolu yok mu? bulamadım dediğiniz yeri.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dediğiniz uygulama bu mu?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt