Yardım Hat Taşıma İptali

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Herkese merhaba, 1 2 hafta önce hattımı Türk Telekom'dan Vodafone'a geçirmek için başvuruda bulunmuştum. Bugün Türk Telekom'dan aradılar ve 20,5 TL'ye 1000 dk, 1000 SMS ve 6 GB internet 12 ay taahhütlü verdiler. Türk Telekom taahhüt sürem 26 Aralık'ta bittiği için Vodafone'a geçişim 27 Aralık'ta olacak. Müşteri hizmetlerini aradım, online'dan başvuru yaptığım için oraya yönlendirdi, online'yi aradım onlar da müşteri hizmetlerine geri yönlendirdi, tekrar aradığımda geçiş yapılmadan önce sizi tekrar arayacaklar, o zaman iptal ettirirsiniz dedi ama içim rahat etmedi. Bu başvuruyu nasıl iptal edebilirim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

moustache~~8-|waiting~~

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Zwilling hocam müşteri hizmetleri ile görüşüp çözülecek bir durum biz ne diyelim şimdi :?

Ben hat değiştirme talebinde bulundum,ertesi günü iptal etmek istediğimi söylediğimde bunun mümkün olmadığını söylediler.

Türk Telekom -->Vodafone.

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Taşıma tarihî mesajı geldikten sonra iptal edilemiyor diye biliyorum
Ekleme:
TURKCELL
Numara taşıma zamanının diğer operatöre duyurulmasından önce olmak kaydıyla iptal başvurusu yapılmaktadır, başvurunuzu kurye sizi ziyaret ettikten sonra (sözleşmeye imza atıldıysa) iptal etmek isterseniz kimliğiniz ile size en yakın Turkcell Mağazası'ndan yapabilirsiniz. Henüz sim kartınızı kuryeden teslim almadıysanız iptal başvurusu için doldurarak iptal talebinizi iletebilirsiniz

TURKTELEKOM
Numara taşıma için başvurmuş olduğunuz operatöre tekrar giderek, başvurunuzdan vazgeçtiğinize dair iptal formu / dilekçesi iletebilirsiniz.
Ancak; başvuru iptal talebinizi, hatlarınızı taşıma zamanı bildirimi size gelmeden evvel iletmeniz gerekmektedir. Bu bildirim geldikten sonra vazgeçme hakkınız kalmamakta olup; numaranız taşındıktan sonra, eski operatörünüze tekrar taşıma işlemi yapabilirsiniz.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Zwilling hocam müşteri hizmetleri ile görüşüp çözülecek bir durum biz ne diyelim şimdi :?

Ben hat değiştirme talebinde bulundum,ertesi günü iptal etmek istediğimi söylediğimde bunun mümkün olmadığını söylediler.

Türk Telekom -->Vodafone.
Benim geçiş aralığın 27sinde olduğu için henüz işleme konmamıştır diye düşünüyorum. En son "tarihe yakın sizi yine aradıklarında iptal etmek istediğinizi söylersiniz" dediler ama içim rahat etmedi. wasntme~~

Üst Alt