Soru Haritaya yeni oda eklemek mümkün mü

Yasemin_lilboi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasemin
Cihazım
Xiaomi Mi Vacuu
Konular
1
Merhaba

1- İlk haritayı çıkarırken odanın birinin kapısı kapalı kalmış. Sonradan odayı haritaya ekletmek mümkğn müdür?

2- Odayı ilk süpürdüğünde sandalyeleri çıkardım. Sonra sandalye varken süpürmeye çalıştı ve onların yerini de kaydetti. Şimdi süpürgeleri çıkardığım halde hala oradalarmış gibi davranıyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?
Teşekkürler.

neckay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NECATİ
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Merhaba

1- İlk haritayı çıkarırken odanın birinin kapısı kapalı kalmış. Sonradan odayı haritaya ekletmek mümkğn müdür?

2- Odayı ilk süpürdüğünde sandalyeleri çıkardım. Sonra sandalye varken süpürmeye çalıştı ve onların yerini de kaydetti. Şimdi süpürgeleri çıkardığım halde hala oradalarmış gibi davranıyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?
Teşekkürler.
1- tek odayı hariyalandıramıyorsunuz evi yeniden haritalamanız gereklidir.
2- Haritayı çıkarırken ne varsa hafızaya onu alıyor daha sonraki eşyaların varlığı yokluğu sensörler ile kontrol ediliyor. Yani harita çıkardıktan sonra sizin koyduğunuz eşyayı haritaya dahil etmez

Yasemin_lilboi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasemin
Cihazım
Xiaomi Mi Vacuu
Konular
1
1- tek odayı hariyalandıramıyorsunuz evi yeniden haritalamanız gereklidir.
2- Haritayı çıkarırken ne varsa hafızaya onu alıyor daha sonraki eşyaların varlığı yokluğu sensörler ile kontrol ediliyor. Yani harita çıkardıktan sonra sizin koyduğunuz eşyayı haritaya dahil etmez
çok teşekkür ederim

Üst Alt