Yardım Hareketli miui duvar kağıdı

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Arkadaşlar hani kilit ekranında mars gezegenin geniş halı oluyor kiliti açınca ana ekranda yaklaşıyor ya yer yüzüne . Bu duvar kağıdına nasıl ulaşabilirim miui12 ile gelmedi mi özellik benim telefonda yok yüklemenin yolunu gösterirseniz sevinirim

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Arkadaşlar hani kilit ekranında mars gezegenin geniş halı oluyor kiliti açınca ana ekranda yaklaşıyor ya yer yüzüne . Bu duvar kağıdına nasıl ulaşabilirim miui12 ile gelmedi mi özellik benim telefonda yok yüklemenin yolunu gösterirseniz sevinirim
Merhaba superwallpaper olarak aratırsanız konuya ulaşabilirsiniz APK sı mevcut fakat son güncellemeden çalışmıyor

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
40
Birkaç farklı yolla kurabilirsiniz duvar kağıtlarını mesela twrp ile kurarsanız sistem uygulaması gibi geliyor ek uygulaya gerek kalmadan ve birçok seçenek oluyor dünyanın farklı yerlerinden duvar kağıdı gibi ya da farklı gezegenler yerler var ama bunun da şöyle bir sorunu var hem uygulamayla kurulandan çok daha fazla kasıyor hem de sürekli hatalar meydana geliyor mesela görüntü inceliyor genişliyor yukardan basık hale geliyor. Uygulama olarak kurun 2 3 seçeneğiniz olur ama ne piliniz fazla biter ne de telefonunuz kasar.

Üst Alt