Çözüldü Hareketli kilit ekrani yardim

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Iyi forumlar. Bugun can sikintisindan kurcalamakta oldugum telefonuma bir duvar kagidi indirdim ismi ZENTALED uygulamayi oneriyorum gercekten cok guzel duvar kagitlari yapiliyor sunu farkettim hareketli duvar kagitlari hicbir sekilde kilit ekranina yapilamiyor bir kac birsey denedim onlarda fayde etmedi hareketli duvar kagidi yapilmiyor Zedgede de ayni sorunu yapiyor hareketli duvar kagidini nasil kilit ekranina uygulayabilirim??

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Iyi forumlar. Bugun can sikintisindan kurcalamakta oldugum telefonuma bir duvar kagidi indirdim ismi ZENTALED uygulamayi oneriyorum gercekten cok guzel duvar kagitlari yapiliyor sunu farkettim hareketli duvar kagitlari hicbir sekilde kilit ekranina yapilamiyor bir kac birsey denedim onlarda fayde etmedi hareketli duvar kagidi yapilmiyor Zedgede de ayni sorunu yapiyor hareketli duvar kagidini nasil kilit ekranina uygulayabilirim??
Telefon üzerinden yapabileceğiniz herhangi bir ayar yok hocam. Ama Play Store de belki bunun için uygulama vardır, göz atmanızda fayda var.

Oyla:

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Hocam taktik buldum. Şimdi girip kendi tema uygulamanızdan hareketli bir duvar kağıdı seçiyorsunuz. Sonrasında ise dediğiniz uygulamaya girip kilit ekranına ayarla olarak seçiyorsunuz. Ve olmuş olması lazım ben bu şekilde hallettim.

Oyla:

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Bazı kahramanlar pelerin takmaz. Sağolun hocam deniycem

Oyla:

erhangulenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
mi 9t
Konular
13
Hocam taktik buldum. Şimdi girip kendi tema uygulamanızdan hareketli bir duvar kağıdı seçiyorsunuz. Sonrasında ise dediğiniz uygulamaya girip kilit ekranına ayarla olarak seçiyorsunuz. Ve olmuş olması lazım ben bu şekilde hallettim.
Hay Allah sizden razı olsun kardeşim. O kadar uğraştımki anlatmam. Denemediğim şey kalmadı. Nasıl çözdün çok merak ediyorum. Bende Google arattırdım senin yorumu buldum. Çok teşekkür ederim. Mükemmelsin

Oyla:

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Hay Allah sizden razı olsun kardeşim. O kadar uğraştımki anlatmam. Denemediğim şey kalmadı. Nasıl çözdün çok merak ediyorum. Bende Google arattırdım senin yorumu buldum. Çok teşekkür ederim. Mükemmelsin
Konu hortlamış ama kötü olan ne biliyor musun kendi bulduğum taktiği senin sayende hatırladım :D Eyvallah teşekkür ederim

Oyla:

Eyüp Ensar Aydoğan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp Ensar A
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
Dediği uygulama ne acaba

Oyla:
Üst Alt