Çözüldü Hardbrick

J3rowning

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
jamaikalı
Cihazım
mi a3
Konular
3
aynı sorun bendede oldu garantiye yolladım anakart değiştirdiler yolladılar bedava

Hangi servise yolladın kardeş benimki evofone
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler kardeşim bir sorum daha var mi flashtan service romu flashlayacağız değil mi bu verdiği romu değil de youtubeden hindistanlı bir arkadaşın service romunu indirmiştim qfıl den onun dosyaları ile işlem yaptım ondan devam mı edeyim sence yoksa rehberdeki rom ile mi flashlayayım

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
bootloader açık twrp yüklemeyi unutmuşum mi flashtan rom yüklerken telefon hardbrick oldu kurtarmak mümkün mü? fastboot girmiyor tepki yok telefonda
Twrp ile mi flash tan rom yükleme ile ilgisini anlamadım. Mi flash tan fastboot rom da yükleme olur.

J3rowning

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
jamaikalı
Cihazım
mi a3
Konular
3
Twrp ile mi flash tan rom yükleme ile ilgisini anlamadım. Mi flash tan fastboot rom da yükleme olur.
mi flashtan rom yüklerken telefon hardbrick oldu bağlantı kopması vesaire olmamıştı finish dedi telefon gitti twrp olmadığından kurtaramamıştım ama şuan düzeldi kurdum telefon çalışıyor

services rom kurarak sorunumu hallettim Merdanov kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum rehberi hazırlayan arkadaşların da emeğine sağlık sorunum çözüldü

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
mi flashtan rom yüklerken telefon hardbrick oldu bağlantı kopması vesaire olmamıştı finish dedi telefon gitti twrp olmadığından kurtaramamıştım ama şuan düzeldi kurdum telefon çalışıyor

services rom kurarak sorunumu hallettim Merdanov kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum rehberi hazırlayan arkadaşların da emeğine sağlık sorunum çözüldü
Rica Ederim Hocam Geçmiş Olsun

osm.mer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Mi a3
Konular
0

teşekkürler kardeşim bir sorum daha var mi flashtan service romu flashlayacağız değil mi bu verdiği romu değil de youtubeden hindistanlı bir arkadaşın service romunu indirmiştim qfıl den onun dosyaları ile işlem yaptım ondan devam mı edeyim sence yoksa rehberdeki rom ile mi flashlayayım
genpa

ickiliymis bilmem ne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz Han
Cihazım
Mi A3
Konular
1

sadece servis romda mı çalışıyor cihaz? yoksa stok android 11 avrupa rom olur mu? bir de imeiler gidiyor mu?

Üst Alt