Yardım Hard reset

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararli 10.3.3.0
Telefon Modeli
K20 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Cihazi aldigim magaza bana telefonu sifirlamayiniz,sifirladiginiz vakit imei kaydi silinir dedi. Boyle birsey olabilir mi, ben istedigim vakit fabrika ayarlarina dondurme veya hard reset atamayacakmiyim? Benim bildigim kadariyla cihazi sifirlamayla imei silinmiyordu onceki cihazimda bir cok kez hard reset atmistim sorunsuz,bu konu hakkinda bilgili biri yardimci olabilir mi?

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Cihaz içinden sıfırlama önerilmez normalde Imeı Repaır cihazlar için. Yaptığını ve IMEI gitmediğini söyleyenler olduğu gibi gittiğini söyleyenlerde var Bl kilidiniz açıksa Twrp yükleyin ve sıfırlama işlemlerini oradan gerçekleştirin en sağlıklısı bu olacaktır, gene aynı şekilde MiFlash üzerinden yapılan yüklemelerde de IMEI nın silindiğini görmedim. Mİ8 Lite kullanmaktayım bende aynı şekil.

Oyla:

GadReg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
25
Cihazi aldigim magaza bana telefonu sifirlamayiniz,sifirladiginiz vakit imei kaydi silinir dedi. Boyle birsey olabilir mi, ben istedigim vakit fabrika ayarlarina dondurme veya hard reset atamayacakmiyim? Benim bildigim kadariyla cihazi sifirlamayla imei silinmiyordu onceki cihazimda bir cok kez hard reset atmistim sorunsuz,bu konu hakkinda bilgili biri yardimci olabilir mi?

Mi Flashla İMEİ Gitmez.
Hard Reset İle İmei Gitmektedir Çoğu Cihazda Bu Yüzden Risk Almayın Ve TWRP İle Yapmanızı Öneririm.

Oyla:
Üst Alt