Yardım Hard Reset/Fabrika Ayarı Rom u siler mi?

Cihad

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Cihat
Cihazım
XiaomiNote6Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Ayarlar sürekli durduruldu hatası aldığım için fabrika ayarına dönmeyi yada hard reset atmayı düşünüyorum, rom için bir sıkıntı olur mu?

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Ayarlar sürekli durduruldu hatası aldığım için fabrika ayarına dönmeyi yada hard reset atmayı düşünüyorum, rom için bir sıkıntı olur mu?
Fabrika ayarlarina dönmek, roma sıkıntı vermez. Kullandığınız gapss güncelleyin,durduruldu hatası almzsnz

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38

Rom için sıkıntı olmaz hocam, ihtiyaç duyduğunuz yedeklemeleri yapıp ( google, whatsapp vs )sıfırlayabilirsiniz. Siz orjinal romda olduğunuz için gapps güncellemesi diye bir şey söz konusu değil.

Oyla:

Cihad

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Cihat
Cihazım
XiaomiNote6Pro
Konular
2
Rom için sıkıntı olmaz hocam, ihtiyaç duyduğunuz yedeklemeleri yapıp ( google, whatsapp vs )sıfırlayabilirsiniz. Siz orjinal romda olduğunuz için gapps güncellemesi diye bir şey söz konusu değil.
Teşekkürler

Oyla:

Cihad

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Cihat
Cihazım
XiaomiNote6Pro
Konular
2
Rica ederim, sorun düzelmezse bilgi verin yardımcı olmaya çalışalım
Asıl sorun, parmak izi+pin kullaniyorum ekran kilidinde, pin girişini kabul etmiyor doğru olduğu halde, unutmadim çünkü her gun sifremi girerim unutmamak icin. Ayarlardan sifre kaldir diyince şifreyi kabul ediop ayarlar durduruldu cikiyor,

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Asıl sorun, parmak izi+pin kullaniyorum ekran kilidinde, pin girişini kabul etmiyor doğru olduğu halde, unutmadim çünkü her gun sifremi girerim unutmamak icin. Ayarlardan sifre kaldir diyince şifreyi kabul ediop ayarlar durduruldu cikiyor,

Şunu deneyin:
Ayarlar + Uygulamaları yönet + Ayarlar ' dan veriyi temizle yapın. Zorla durdur deyin yeniden başlatın

Oyla:
Üst Alt