Yardım Hard Birck Fastboot silindi

user79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa Atak
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Os 1.0.3.0
Telefon Modeli
Xiaomi 13 T
Bootloader Kilidi
Açık
İyi bayramlar arkadaş Mİ 13 T cihazım hard birck oldu QUALQOMM’un recoverysini Mediateke kurdum evet bunu bilmeden yaptım çünkü başka twrp yoktu forumda veya başka yerlerde paylaşılan twrp ise qualqomm'un twrpsiymiş bu twrp ile magiski bile flashladim sorun olmadı ancak menüde recovery modda başlattım ve sistem komple silindi loglar çürüdü telefon fastboota girmiyor alanında uzman yazılımcı arkadaşlarıma götürdüm onun arkadaşı da Xiaomi de çalışan bir yazılımcıymış öncelikle beni QUALQOMM’un recoverysini MEDİATEKE kurdum diye tebrik etti ve çözüm önerisi enerji akışını tamamen kesmem oldu bende telefoncuya götürdüm arkasını açtı ve şarj soketini çıkartıp taktı ama bir sonuç alamadık 3 gün bıraktım boot alanı tamamen çökmüş bana öyle dendi sizin bildiğiniz başka bir çözüm önerisi var mı yoksa telefonu çöpe mi atayim ayrıca tam bilgi vereyim bl kidinin açık olduğu logolu ekran geliyor sonrasında twrpye atıyor fakat 2sn sürüyor twrpye de girmiyor fastboota da girmiyor mi flashtan rom flashlamaya da çalıştım fakat 3sn telefonu görüyor sürekli açılıp kapandığı için çözüm önerisi olan arkadaş varya yazılımsal veya donanımsal yardımcı olursanız sevinirim.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Eğer cihazınızda donanımsal bir problem oluşmadıysa muhtemelen EDL Modda yetkili hesap ile yazılım yüklenerek çözülebilir, bu da masraf çıkartacaktır. Ücretli onarımlar kısmından destek alabilirsiniz dilerseniz.

Oyla:
Üst Alt