Soru hangi web browser?

Mem_Simurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
mi 8 se
Meslek
yazılım
Konular
1
arkadaşlar neredeyse herşeyi hallettim tv boxtan çok memnunum. yalnız şu web browser uygulaması gerçekten canımı sıkıyor. herkes puffin browser önermiş şu anda uygulama yüklü ama film izlemek işkence resmen. ya sayfa açılmıyor ya sayfa girişinde güvenlik sorusu geliyor ya da sayfa açılıyor video açılmıyor. chrome ve opera, mouse ve klavye olmadan çalışmıyor. forumda baktım kimse bu konu hakkında bir şey dememiş acaba bir tek ben mi yapamadım. varmı bir öneriniz?

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Haklısın klavye-mouse olmadan puffin kanser ediyor. O yüzden wifi li klavye-mouse kullanıyorum ben de. Aptoide uygulaması uzerinden tv box a uyumlu firefoxu bir dene istersen.

Oyla:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
arkadaşlar neredeyse herşeyi hallettim tv boxtan çok memnunum. yalnız şu web browser uygulaması gerçekten canımı sıkıyor. herkes puffin browser önermiş şu anda uygulama yüklü ama film izlemek işkence resmen. ya sayfa açılmıyor ya sayfa girişinde güvenlik sorusu geliyor ya da sayfa açılıyor video açılmıyor. chrome ve opera, mouse ve klavye olmadan çalışmıyor. forumda baktım kimse bu konu hakkında bir şey dememiş acaba bir tek ben mi yapamadım. varmı bir öneriniz?
Puffin ya da Opera kullanmanızı öneriyorum hocam. Klavye mouse sorunu için telefonunuza ve Mi Box cihazınıza CetusPlay uygulamasını yükleyerek klavye mouse kullanmadan telefonunuz ile kolayca kontrol sağlayabilirsiniz.

Oyla:

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Web video caster kullanın telefon da benim gibi telefondan filmi açıp tvye paylaşın.

Oyla:

Mem_Simurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
mi 8 se
Meslek
yazılım
Konular
1
Haklısın klavye-mouse olmadan puffin kanser ediyor. O yüzden wifi li klavye-mouse kullanıyorum ben de. Aptoide uygulaması uzerinden tv box a uyumlu firefoxu bir dene istersen.
Firefox u da denedim istediğim gibi kullanışlı değil ama bazı zamanlar kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Puffin ya da Opera kullanmanızı öneriyorum hocam. Klavye mouse sorunu için telefonunuza ve Mi Box cihazınıza CetusPlay uygulamasını yükleyerek klavye mouse kullanmadan telefonunuz ile kolayca kontrol sağlayabilirsiniz.
cetusplay uygulamasını denedim pek olmadı benmi beceremedim acaba?

Film izlemek içinse browser ile hiç uğraşmayın. Seyirturk hem APK hem kodi eklentisi olarak, turkvod gene kodi eklentisi olarak kullanılabilir.
film izlemek için netflix ve seyirtürk ü kullanıyorum. web browser genellikle dizi izlemek için.

Oyla:

HarmanKardon

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi note 7
Konular
17
Kesinlikle Microsoft edge. Şu an da beta da Google play de hala ama çok güzel gerçekten.

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
puffin browser bence yeterli

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Via

Oyla:

Mem_Simurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
mi 8 se
Meslek
yazılım
Konular
1
Kesinlikle Microsoft edge. Şu an da beta da Google play de hala ama çok güzel gerçekten.
mouse gerekli

puffin browser bence yeterli
ilk mesajı eksik yazdığımı şimdi farkettim. yaşadığım sıkıntı puffin browser da zaten.

Via

Via

mouse gerekli

peki benim anlamadığım Xiaomi firması madem mi browser uygulaması var neden tv box a uyumlu hale getirip boxlara koymuyorlar. bir güncelleme ile çok rahat bir şekilde yapılabilir bence.

Son düzenleme:
Oyla:

HarmanKardon

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi note 7
Konular
17
mouse gerekli

ilk mesajı eksik yazdığımı şimdi farkettim. yaşadığım sıkıntı puffin browser da zaten.

mouse gerekli

peki benim anlamadığım Xiaomi firması madem mi browser uygulaması var neden tv box a uyumlu hale getirip boxlara koymuyorlar. bir güncelleme ile çok rahat bir şekilde yapılabilir bence.
Microsoft edge için mouse gerekli değil, normal Android tarayıcı gibi, chrome, opera vs gibi.

Oyla:
Üst Alt