Uygulama Hangi Uygulamaları Kullanıyorsunuz?

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8
Arkadaşlar kullandığınız ve işe yarayacağını düşündüğünüz harici uygulamalar nelerdir? Herkes kullandığı uygulamayı adı ve açıklamasıyla kısaca belirtirse belki forumdaki herkes işine yarayacak farklı uygulamalar keşfedebilir ben başlayayım..
Youtube'da dinlediğim müzikleri kolayca indirebilmek için bundan bir sene önce MYT adında bi uygulama keşfettim arayüzü çok sade ve hızlı sürekli otomatik güncelleme alıyor. Arama bölümüne istediğiniz şarkı / video başlığını youtube'da arama yapar gibi yazıyorsunuz ( zaten youtube kaynaklarını kullanıyor ordan çekiyor içeriği) size hem mp3 olarak hem mp4 olarak indirme seçeneği sunuyor.
Sizlerinde kullandığı böyle uygulamalar varsa lütfen bizimle paylaşın iyi forumlar :)

Gelen Uygulamalar;
  1. MYT ( Müzik İndirme Uygulaması ) - Pochemuchka
  2. Poweramp ( Müzik Oynatıcı ) - LegendTR Mesaja Git
  3. MX Player Pro ( Video Oynatıcı ) - byl82
  4. Videoder ( Video&Mp3 İndirici ) - byl82
  5. Advanced Download Manager ( IDM Tarzı İndirme Yöneticisi ) - byl82 Mesaja Git
  6. Player Pro ( Müzik Oynatıcı ) - ozgrcvdr - Mesaja Git
  7. Opera VPN ( Sanal Ağ Uygulaması ) - @ozgrcvdr
  8. Peggo ( Müzik İndirme Uygulaması ) - mendocino_610
  9. Snaptube ( Sosyal app'lerden Video&MP3 İndirme Uygulaması ) - kartal60 Mesaja Git
  10. Adobe Photoshop Mix ( Fotoğraf Düzenleme Uygulaması ) - Brznklc Mesaja Git
  11. Snapseed ( Fotoğraf Düzenleme Uygulaması ) - Brznklc Mesaja Git
  12. Stellio ( Müzik Oynatıcı ) - alperentugayturk Mesaja Git

Son düzenleme:

LegendTR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Poweramp. Özellikle kulaklıkla ses artma azalma sorunu yaşayanların çözümüdür. İstediğiniz gibi ses ayarlaması yapabilirsiniz, sağ sol kulaklık ses ayarlamalarını düzenleyebilirsiniz, şarkı listenizde görmek istediğiniz müzik klasörlerini seçebilirsiniz. Oldukça güzel bir uygulama.

byl82

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
samsung s 3
Konular
24
Ben
MX Player pro, video izleme programı
Videoder, video mp3 indirme
Advanced Download manager, indirme yöneticisi

Mi 5 epic rom 7.12.8

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Arkadaşlar kullandığınız ve işe yarayacağını düşündüğünüz harici uygulamalar nelerdir? Herkes kullandığı uygulamayı adı ve açıklamasıyla kısaca belirtirse belki forumdaki herkes işine yarayacak farklı uygulamalar keşfedebilir ben başlayayım..
Youtube'da dinlediğim müzikleri kolayca indirebilmek için bundan bir sene önce MYT adında bi uygulama keşfettim arayüzü çok sade ve hızlı sürekli otomatik güncelleme alıyor. Arama bölümüne istediğiniz şarkı / video başlığını youtube'da arama yapar gibi yazıyorsunuz ( zaten youtube kaynaklarını kullanıyor ordan çekiyor içeriği) size hem mp3 olarak hem mp4 olarak indirme seçeneği sunuyor.
Sizlerinde kullandığı böyle uygulamalar varsa lütfen bizimle paylaşın iyi forumlar :)

Gelen Uygulamalar;
  1. MYT ( Müzik İndirme Uygulaması ) - Pochemuchka
  2. Poweramp ( Müzik Oynatıcı ) - LegendTR Mesaja Git
MYT yerine video ve MP3 indirilebilecek apk olarak indirilen youtube programı mevcut hocam. Bugünlerde paylaşımda bulunacağım. Takipte kalın..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Müzik için player pro kullanıyorum. Daha önce poweramp kullandım beğenmedim sildim. Bence eniyi en kullanışlı müzik programı playerpro.ringtone maker var kullandığım.istediğim sesi istediğim yerden kesip istediğim gibi bildirim yada zil sesi yapıyorum.tarayıcı olarak operadan başka bişey kullanmıyorum. Her işimi tıkır tıkır görüyorum.busybox,adaway,system uninstaller,opera vpn,miui gizli ayarlar,rar google çeviri,lucky patcher,ip tv,mx player pro,es dosya pro...oyunlar street fighter 4,slither.io,nfs no limit,modern combat5,dreamcage escape,the room

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
youtube'dan mp3 için bu gerisi yalan.

kartal60

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5
Konular
1
Snaptube diye bir program var sadece youtube değil bütün sosyal platformda olan videoları hem mp3 veya video olarak indirmene olanak sağlıyor ve reklamsız.
Ayriyetten tarayıcı olarak kendinden vpn özelliğinden dolayı buffin tarayıcısını kullanmaktayım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
bu yazdıklarınızın hepsi teneke gibi 128bit indiriyor 256 değil.

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
Üst Alt