Hangi telefonu seçmeliyim

Xiaomi mi 6 mı mi 5s mi yoksa op5mi

• Xiaomi mi 6

Oy: 6 50,0%
  • Xiaomi mi 5s

Oy: 3 25,0%
  • Oneplus 5

Oy: 4 33,3%

• Kullanılan toplam oy
    12

deltax310

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Huawei P8
Konular
1
Xiaomi mi 6 xiaomi mi 5s 128 GB telefonlardan hangisini seçmeliyim. Önemli olan kamera pil ve oyun performans ı mi 6 kullananlar kamerası çok kötü diye yorumlar yaptılar ön kamera da keza öyle dediler birde bu iki modelden hangisinde kronik sorunlar daha az görülüyor mi 6 da son zamanda geri tuşu kendi kendine basıyor dendi bu iki modelden hangisini seçmeliyim op5 alacak kadar param olursa direk onu almayı düşünüyorum

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
Xiaomi mi 6 xiaomi mi 5s 128 GB telefonlardan hangisini seçmeliyim. Önemli olan kamera pil ve oyun performans ı mi 6 kullananlar kamerası çok kötü diye yorumlar yaptılar ön kamera da keza öyle dediler birde bu iki modelden hangisinde kronik sorunlar daha az görülüyor mi 6 da son zamanda geri tuşu kendi kendine basıyor dendi bu iki modelden hangisini seçmeliyim op5 alacak kadar param olursa direk onu almayı düşünüyorum
xiaomi mi5s kullanmış biri olarak ve şu anda mi 6 kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim günlük kullanımda çok büyük bir fark görmezsin keza oyun ve performans olarak da çok büyük bir fark göremezsin kamera konusuna gelecek olursak mi 6 bir adım önde ve duyumlarıma göre xiaomi kamera yazılımı konusuna ağırlık vermiş durumda yakın zamanda olumlu gelişmeler olacağı düşüncesindeyim mi 5s de ois desteği olmadığı için fotolarda bulanıklık görülebiliyor mi 6 da böyle bir sorun yok ikiside fiyatının hakkını fazlasıyla veren telefonlar one+ agelecek olursak incelemelerde ve araştırmalarımda gördüğüm kadarıyla kamera konusunda daha iyi işler çıkarabiliyor geri kalan ekran hariç neredeyse aynı

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
One plus daha iyi yazilima sahip , kamerasida bir tik daha iyi

deltax310

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Huawei P8
Konular
1
Yorumlarınız için çok sağolun param yeterse kesin op 5 alıcam ama yetmezse mi 6 alsam kamera beni mi 5s almadığım için üzer mi birde mi 5s e raw çekim geldimi mi 6 yada gelir mi

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Fiyar olarak mi6 daha uygun, tasarm bence mi6 daha hos gozukuyor gozume minik ve cam tasarm daha hos.Bu yuzden mi6 aldm ama bilgime gore panel , güç tüketimi ve kamera olarak biraz daha iy oneplus.
Birde arayuzu stock a yakin o yuzden daha akıcı ve xiaomide yasanan arada ufak teklemeleri onda yasamazsin
[doublepost=1512324207,1512324011][/doublepost]
Yorumlarınız için çok sağolun param yeterse kesin op 5 alıcam ama yetmezse mi 6 alsam kamera beni mi 5s almadığım için üzer mi birde mi 5s e raw çekim geldimi mi 6 yada gelir mi
Üzmez kamerasi ışıklı ortamda cok iyi cekiyor ama ışık olmadgnda yazilimsal sıkıntılar oluyor ve ufak kumlanmalar oluyo.Gece fotograf cekmiosan sıkıntı yok
Mi5s den biraz daha iyi kamerasi
Raw konusunu bilmiyorum.
Mi5s i uygun bulursan al yoksa almisken yeni model almani oneririm.Oneplus5t de cikicak onu bekle oneplus biraz daha düşer ozaman

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
op 5 8/128 GB

deltax310

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Huawei P8
Konular
1
Anladım çok sağolun op 5 1999 a düşse hemen alacağım düşmezse mi 6 alırım muhtemelen

Üst Alt