Soru HANGİ SATICI ?

Enes D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 Lite 4/64
Konular
13
Arkadaşlar hepsiburadadan mi5 prime almayı düşünüyorum Satın alırken satıcılarını şikayetvar sitesinden bakıyorum ancak puanlara güvenmiyorum çünkü çoğu çin romu gönderiyormuş hepsiburadadan mi5 prime alan varsa çin rom çıkmamışsa lütfen satıcısıyla söylesin (romla uğraşamıyorum çünkü şuan bilgisayar yok)

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Kardeş Çin romu olması çok önemli değil.Ha ben romla falan uğraşmam dersen Bu sitedeki satıcılardan alışveriş yapabilirsin ki tavsiyem budur.Hem satış öncesi hem satış sonrası gerek yazılım gerek donanım desteği alabilirsin.Sefa hocam ve birkaç arkadaş daha var gönül rahatlığıyla al buradan derim.

Oyla:

mert.kpck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Ben burada satış yapan abiden aldım. Cihazdan memnunum aldığım gibi kullanıyorum. Yanında gelen hediye kılıfı da taktım. Telefona zaten diyecek yok. (mi5 prime). Bence ulaşamadığın ve ulaşamayacağın şirketlerden telefon almana gerek yok. Burada şahsi satış yapan abiler var onlardan alabilirsin. Güvenilir olmakla birlikte cihaz hakkında yazılım ve garanti gibi desteklerde veriyorlar. Üstelik senelerdir bu işi yapıyorlar korkacak bir şey de yok.

Oyla:

Enes D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 Lite 4/64
Konular
13
Oyla:

semih.1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Hocam kesinlikle size SEFA hocamı tavsiye ederim

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam yalnız cepport'un yorumlarını okuyunca biraz insan tedirgin oluyor :/

Haklısınız hocam. Özellikle LG G4'lerdeki anakart soruunu nedeniyle mağdur olan bazı kullanıcılar olmuş ancak Xiaomi ile ilgili çözülmeyen hiç bir sıkıntı olmadı. Hatta forumda sorun yaşayan arkadaşlarımıza ait konular ve bu arkadaşlarımıza sunulan çözümler de mevcut. Benim anlatmam pek uygun olmaz ama siz kendiniz okuyup karar verebilirsiniz diye düşünüyorum. Her hangi bir sıkıntınız olursa bizler de her daim buradayız zaten :)

Oyla:

Enes D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 Lite 4/64
Konular
13
Haklısınız hocam. Özellikle LG G4'lerdeki anakart soruunu nedeniyle mağdur olan bazı kullanıcılar olmuş ancak Xiaomi ile ilgili çözülmeyen hiç bir sıkıntı olmadı. Hatta forumda sorun yaşayan arkadaşlarımıza ait konular ve bu arkadaşlarımıza sunulan çözümler de mevcut. Benim anlatmam pek uygun olmaz ama siz kendiniz okuyup karar verebilirsiniz diye düşünüyorum. Her hangi bir sıkıntınız olursa bizler de her daim buradayız zaten :)
Hocam ben en iyisi hbden alayım yaz tatilinde zaten abim geliyor onun bilgisayarıyla hallederim ☺

Oyla:
Üst Alt