Sohbet Hangi Romu kullanıyorsunuz ?

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Miui 9 Global Beta Rom u çünkü Miui 9 un gelişimini takip etmek istiyorum birde Miui harici romlarda bi kasılma var gibi

Mi5 Prime - Miui 9 7.9.7 Global Beta (no root)

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
Ufak bir önerim olacak ben bu konunun önemine binayen deneyimini paylaşan arkadaşların daha önce şöyle asgari 1 hafta kullandıkları romlar için de yorum yapmasını, böylece konunun daha kapsamlı hale gelmesini isterim.
Bende ise durum şu ki tecrübeyle sabit olarak biliyorum ki böyle sistem sistem dolanmak bataryanın verimine ömrüne kasıt demektir ve sadece root olsun ama uğraşmayayım istediğimden miuipro yükleyip keyfime bakıcam.
Umuyorum şarj olma süresi biraz kısalıp drain süresi uzar, bir de şebeke ve reboot sorunları yaşamam çünkü oynamak istemiyorum; şartlarım yalnızca bunlar şimdilik...

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
Legend romu ve global orj romun en iyi sürümünün hangisi olduğunu da sormak isterim siz bilenlere.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
iki üç ay telefonu hiç güncellemeden multirom kullandım, sonra miui9 için güncelledim fakat bu arada bir iki rom daha denemek istedim. viperos gerçekten güzel bir romdu ama miui kısa zamanda özlettirdi kendini. Bir kaç gündür miuipro kullanıyorum, gayet iyi, bir tek viperos da istediğim tuşa splitscreen fonksiyonunu atayabiliyordum, keşke o da olsaydı, ingilizce olması sorun değil..

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Resurrection remix romda defalarca temiz kurulum yapmama rağmen bazen kendiliğinden restart atma sorunu yaşadım ve aosp extendet romlara döndüm,sebebini bilen var mı?

paclix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
paclix
Konular
15
Xiaomi.eu saf, temiz ve hafif.

erenaras

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
marşmelow
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Redmi note 4 qualcom global beta kullanıyorum 7.9.15. sürümü varken siteden 7.6.8. sürümünü yükledim.yalnız cihazın sitede miui9 yazmasına rağmen miui8 e döndü eski haline nasıl dönderirim veya bu sürümde miui9 nasıl.olur

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Arkadaşlar, eğer cihazınız için mevcut Rom varsa, kesinlikle birinci önceliğiniz Resurrection Remix olmalı, yoksa, ikinci önerebileceğim MIUI Pro Rom....başka maceralara hiç gerek yok
Sayın Scorpi üstad,rr romlarda birkaç kez kendiliginden restart yaşadım temiz kuruluma rağmen,sebep ne olabilir?

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Resurrection remix romda defalarca temiz kurulum yapmama rağmen bazen kendiliğinden restart atma sorunu yaşadım ve aosp extendet romlara döndüm,sebebini bilen var mı?
Arkadaşlar RR romda restart sorunu yaşayan benden başka kimse yok mu?

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Sayın Scorpi üstad,rr romlarda birkaç kez kendiliginden restart yaşadım temiz kuruluma rağmen,sebep ne olabilir?
Hocam rr"romun hangi sürümünü kullanıyorsunuz aynı problem not4x tavsiyem üzerine alan arkadaşımın başına da gelmişti donanımdan olabilir diye düşündüm lakin global rom yüklediğim de reset atmiyordu

Hemen rr romun son sürümü v.5.8.4 yükleyip gapps da arm64 7.1 pico yüklediğim zaman düzelmişti size tavsiyem dediğim dosyaları indirip tekrar temiz bir kurulum yapmanız

Not : rr remix download şuan offline durumunda sanırım güncelleme var

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt