Hangi rom

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bu tabiki anlayanlara Espri mahiyetinde idi

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Maalesef Miuipro da sorunluMi Globe 11.23 güncellemesi yayınlanmış, yüklemeyi düşündüm ancak maalesef yükleyemiyorum, çünkü hocam ve üstadım Sayın Escobar1945 bana özel bir Epic rom yaptı ve eve gidince onu yüklemek durumundayım

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[doublepost=1511647713,1511636778][/doublepost]
Maalesef Miuipro da sorunluMi Globe 11.23 güncellemesi yayınlanmış, yüklemeyi düşündüm ancak maalesef yükleyemiyorum, çünkü hocam ve üstadım Sayın Escobar1945 bana özel bir Epic rom yaptı ve eve gidince onu yüklemek durumundayım

Epic de maalesef cihaz açılmadı....MIUIPro daki sorun...hem WiFi hem Mobil internette WhatsApp bildirimleri gelmiyordu, sadece uygulamaya tıkladığımda bildirimler düşmeye başlıyordu....demekki neymiş? MIUIPro bu haliyle kullanılacak durumda değil....Ben zaten bu hafta güncelleme almayacak diye düşündüğümden Pro'ya geçmiştim....Neyseki Xiaomi.EU güncellemeyi verdi de, Mi Globe de hemen kendi Romuna entegre edip, güncelleme verdi ve bende yine Mi Globe'ye döndüm....

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

[doublepost=1511647713,1511636778][/doublepost]
Epic de maalesef cihaz açılmadı....MIUIPro daki sorun...hem WiFi hem Mobil internette WhatsApp bildirimleri gelmiyordu, sadece uygulamaya tıkladığımda bildirimler düşmeye başlıyordu....demekki neymiş? MIUIPro bu haliyle kullanılacak durumda değil....Ben zaten bu hafta güncelleme almayacak diye düşündüğümden Pro'ya geçmiştim....Neyseki Xiaomi.EU güncellemeyi verdi de, Mi Globe de hemen kendi Romuna entegre edip, güncelleme verdi ve bende yine Mi Globe'ye döndüm....
Ben böyle bir sorun yaşamıyorum. 7.11.23 miuipro.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Miuipro'da hem mobil internet hemde wifi'de hiçbir şekilde bildirim sorunu yaşamadım...

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam sanırım tüm problemler bende, üzgünüm;(wasntme~~

Estağfurullah değerli hocam, bazen bazılarının yaşamadığı sıkıntıyı bazıları yaşıyor... Ben sorun yaşamadığımı yazdım ki kurmak isteyen olanlar ona göre kursun..

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Estağfurullah değerli hocam, bazen bazılarının yaşamadığı sıkıntıyı bazıları yaşıyor... Ben sorun yaşamadığımı yazdım ki kurmak isteyen olanlar ona göre kursun..
Bende bundan böyle herhangi bir sorun olduğunda kimseye söylemeyeyimde, kimse kurmamazlık yapmasın en azından...8=)
zaten artık yollarımız da ayrıldığına göre, sorun olacağını pek sanmıyorumdrunk~~

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Bende bundan böyle herhangi bir sorun olduğunda kimseye söylemeyeyimde, kimse kurmamazlık yapmasın en azından...8=)
zaten artık yollarımız da ayrıldığına göre, sorun olacağını pek sanmıyorumdrunk~~

Estağfurullah hocam öyle şey olur mu...Yaşadığınız her türlü sorunu yazın ki, bulabilirsek hep beraber çözüm bulalım...Ayrıca romu kurup kurmamak herkesin kendi arzusunda olan birşey. Romda zaten kullanımı etkileyecek önemli bir sorun gördüğüm anda herkesten önce kimsenin kurmamasını ben kendim tavsiye ederim...

hariciyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HARİCİYECİ
Cihazım
Mİ5S-4-128
Konular
1
Üst Alt