Rom Hangi Rom?

MertTurkPvP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Ocak
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
3
Merhaba ben Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefonumda Global Kararlı rom kullanıyorum fakat bu son gelene MIUI 12 güncellemesinde yeni hiçbir özellik getirmemişler nerdeyse bende romu değiştirmeye karar verdim sizce hangi Rom daha iyi hangisini seçmeliyim?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Merhaba ben Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefonumda Global Kararlı rom kullanıyorum fakat bu son gelene MIUI 12 güncellemesinde yeni hiçbir özellik getirmemişler nerdeyse bende romu değiştirmeye karar verdim sizce hangi Rom daha iyi hangisini seçmeliyim?
custom romların birçoğunda farklı özellikler bulunnuyor. Cihazınızın ana bölümüne bakarak siz karar verirseniz daha iyi olur

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7
bunu deneyebilirsiniz benim hoşuma gitti. Bir haftadır kullanıyorum gece ışığı çalışmıyor bildirim geldiğinde ışık sürekli yanıp sönüyor onu anlamadım belkide yeni romlar böyledir yada ayar vardır bulamadım. Başka bir sıkıntı yok deneyin pişman olmazsınız.

MertTurkPvP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Ocak
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunu deneyebilirsiniz benim hoşuma gitti. Bir haftadır kullanıyorum gece ışığı çalışmıyor bildirim geldiğinde ışık sürekli yanıp sönüyor onu anlamadım belkide yeni romlar böyledir yada ayar vardır bulamadım. Başka bir sıkıntı yok deneyin pişman olmazsınız.
O bildiğim kadarıyla pixel arayüzü değil mi ? Yine MIUI arayüzü kalsın fakat özellikler biraz daha fazla olsun mesela kayan pencereler felan

Üst Alt