Soru Hangi Rom kurmalı?

coban1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enduluslu
Cihazım
redmi
Konular
9
merhaba, telefonum yurtiçi garantili cihaz ama kamerada sanki sorunlar yaşıyorum. ağır çekim hızlı çekim pek stabil değil. ne önerirsiniz, hangi roomu? birde hani arama esnasında kayıt yapan seçenek olan rom vardı, hala var mı acaba öyle bir rom. eski note 8 de kullanıyordum

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
merhaba, telefonum yurtiçi garantili cihaz ama kamerada sanki sorunlar yaşıyorum. ağır çekim hızlı çekim pek stabil değil. ne önerirsiniz, hangi roomu? birde hani arama esnasında kayıt yapan seçenek olan rom vardı, hala var mı acaba öyle bir rom. eski note 8 de kullanıyordum
EU rom öneririm fakat garanti gider

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Cihazınız nedir ? Yada farketmez direk arama kaydı olan rom endonezya sadece onda var suan ayrıca arama mesajlasma vs xiaomi nin kendı uygulamaları stabil bır romdur ekran suresı bakımındanda ıyıdır

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
Cihazınız nedir ? Yada farketmez direk arama kaydı olan rom endonezya sadece onda var suan ayrıca arama mesajlasma vs xiaomi nin kendı uygulamaları stabil bır romdur ekran suresı bakımındanda ıyıdır
Note 9 pro

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam Endonezya romu öneririm çünkü Xiaomi nin resmi romu dur ve tam bilgim yok ama bootloader kilidini açmadan geçebilirsiniz diye biliyorum aslında eu rom öneririm ama cihazınız garanti dışı kalabilir onun için Endonezya romu nasıl kurabilirsiniz araştırın bootloader kilidi açmadan geçebilirsiniz garanti için problem olmaz.

coban1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enduluslu
Cihazım
redmi
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki garantiye gitme esnasında kendi roomunu kursak olası bir durumda yine garanti dışı mı olur? eu roomun ne gibi artıları var acaba, teşekkür ederim ilginize

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
peki garantiye gitme esnasında kendi roomunu kursak olası bir durumda yine garanti dışı mı olur? eu roomun ne gibi artıları var acaba, teşekkür ederim ilginize
Bl kilidini açtığınız için tekrar kapatsanız bile farkedilebilir. Garanti dışı kalabilir.
Bir karar vereceksiniz ya garanti ya custom rom.
Eu rom şu an kullandığınız romun aynısı sadece o bahsettiğiniz arama kaydı yapan miui arama ve mesajlaşma uygulaması var ve biraz sadeleştirilmiş.

Üst Alt