Yardım Hangi Modeli Almalıyım

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 10
Telefon Modeli
mi6
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhabalar.Bundan yaklaşık 20 gün önce mi 6 cihazımı suyun içerisine düşürdüm.Çalışır vaziyette yaklaşık 10 dakika suyun içerisinde kaldı.Eşofmanımdan düşmüş.Yoğun yağmur nedeniyle düştüğü yeri zorla buldum ve Delta servise yolladım.Geri dönüşlerinde cihazın anakartının,ekran kartının ve birçok yerinin yandığını tamirinin olmadığını söylediler,bende geri cihazı iade istedim.Şimdi yeni bir cihaz alacağım.Yalnız mi max 3 s ile mi 8 128 gb arasında kararsız kaldım.Sizin izlenimleriniz nedir.Hangi cihazı satın almalıyım.Mi 6'da kesinlikle hiç bir problem yaşamadım canavar gibi telefondu.Ne bir donma,nede bir kasma problemi yaşadım.Defalarca yere düşmesine rağmen telefon ve kasa sapasağlamdı ama ben başka bir xiaomi cihazı almak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

farukbngl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi 5 plus
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Hocam kamerya işlemci hızı bakımından mi 8 max 3'ten daha iyi bir durumda.
İsterseniz karşılaştırma yapabilirsiniz

Oyla:

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
Cepport global sürüm global rom yazmış ne olduğunu çözemedim.Cihazı burdanmı almalıyım.Daha öncesinde gezegen iletişimden almıştım 1 ay içerisinde telefonun İMEI klonlandı.Haliyle kendi cep numarama imei tanımlaması yapıldı.O yüzden satıcıda çok önemli.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ali experden sipariş etsek global sürüm olanını acaba türkiyede çalışırmı varmı daha öncesinde böyle bir deneyim yaşayan Sonuçta arada 1000 lira gibi bir fark var :) Zaten garanti olayı artık benim için bitmiştir.Bir halta yaradığı yok.

Son düzenleme:
Oyla:

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
Mi8 128 Gb siyah modelini 3148 liraya cepport adlı satıcıdan aldım.bugüne özel kazananlar kulübünde %3 indirim var.

Oyla:

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
Cepport'un müşteri temsilcisiyle yaşadığım rahatsızlıktan dolayı ve perşembe gününden bu yana kargoya verilmemesi sebebiyle ürünü iptal ettirdim.
Aynı cihazı bölgemde bulunan migrosun elektronik kısmıyla ilgilenen çalışanına sipariş verdim.

Oyla:
Üst Alt