Soru Hangi modeli almalıyım? Çok kararsız kaldım.

letitsnow

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Samsung J7
Konular
1
1 haftadır sürekli inceleme videolarını izliyorum Xiaomi telefonların ama karar veremedim. Şuan J7(2015) kullanıyorum daha 1 buçuk sene oldu ama şarjı artık dayanmıyor bataryası ölüyor sanırım ve özellikle ön kamerasını hiç beğenmiyorum. Mi 6'nın özelliklerini beğeniyorum ama Mi Max 2'nin de büyük olması daha çok aklımı çeliyor. Telefonda oyun oynamıyorum tarayıcı,youtube,instagram ve whatsapp kullanıyorum. Alacağım telefonun ömrü uzun olsun ön arka kamerası güzel olsun yeterli(düşük ışıkta performansı pek önemli değil). Hangi modeli önerirsiniz?

wert34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Konular
1
1 haftadır sürekli inceleme videolarını izliyorum Xiaomi telefonların ama karar veremedim. Şuan J7(2015) kullanıyorum daha 1 buçuk sene oldu ama şarjı artık dayanmıyor bataryası ölüyor sanırım ve özellikle ön kamerasını hiç beğenmiyorum. Mi 6'nın özelliklerini beğeniyorum ama Mi Max 2'nin de büyük olması daha çok aklımı çeliyor. Telefonda oyun oynamıyorum tarayıcı,youtube,instagram ve whatsapp kullanıyorum. Alacağım telefonun ömrü uzun olsun ön arka kamerası güzel olsun yeterli(düşük ışıkta performansı pek önemli değil). Hangi modeli önerirsiniz?
2017 Aralık ayından bu yana Mi 6 kullanıyorum kamerası beni memnun etmedi arka kamera fena değil ama ön kamera bence daha iyi olabilirdi. Hoparlörü pek iyi değil. Ama işlemci vs olarak iyi bi cihaz. Şarj tüketimi güzel. Mi max 2 yi bilmiyorum. Düşük ışık konusunda sıkıntı yaşamam diyorsan mi 6 performans olarak yeterli olacaktır.

Oyla:

letitsnow

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Samsung J7
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2017 Aralık ayından bu yana Mi 6 kullanıyorum kamerası beni memnun etmedi arka kamera fena değil ama ön kamera bence daha iyi olabilirdi. Hoparlörü pek iyi değil. Ama işlemci vs olarak iyi bi cihaz. Şarj tüketimi güzel. Mi max 2 yi bilmiyorum. Düşük ışık konusunda sıkıntı yaşamam diyorsan mi 6 performans olarak yeterli olacaktır.

Mi Max 2 ile arasında fiyat olarak baya bir fark var. Dediğim gibi oyun oynamadığım için o farkı ödemek istemiyorum diğer uygulamalarda sorun çıkartmaz sanırım Mi Max 2. Ama işte emin değilim..

Oyla:

Star

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Mİ A1 almanı öneririm bende iphone 6s olustan geçtim

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Mi Note 3 güzel seçim olacaktır. Büyük ekranı seviyorsun anladığım kadarıyla. Redmi 5 Plus'a da bakmanı öneririm. 5.99" ekranı var fakat 5.5" ekranlı cihazlarla aynı boyda. 18:9 ekranıyla çok keyifli kullanımı var bende daha bugün aldım 2 tane. 5X kullanıyordum bayağı fark ediyor ekran deneyimi. Ayrıca şarjı da kullan kullan bitmeyen cinsten. Kameraları pek tatmin etmeyebilir fakat çok bi beklentin yoksa üzmez.

Oyla:

letitsnow

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Samsung J7
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi Note 3 güzel seçim olacaktır. Büyük ekranı seviyorsun anladığım kadarıyla. Redmi 5 Plus'a da bakmanı öneririm. 5.99" ekranı var fakat 5.5" ekranlı cihazlarla aynı boyda. 18:9 ekranıyla çok keyifli kullanımı var bende daha bugün aldım 2 tane. 5X kullanıyordum bayağı fark ediyor ekran deneyimi. Ayrıca şarjı da kullan kullan bitmeyen cinsten. Kameraları pek tatmin etmeyebilir fakat çok bi beklentin yoksa üzmez.
İnceleyip karşılaştırmalarını yaptım fakat aklım Mi 6'ya bile değil de Mi Max 2'ye gidiyor sürekli. Sanırım onu tercih edeceğim. En nihayetinde 1200 TL'ye telefon alıyorum beklentilerimi fazlasıyla karşılamasa da olur. Fakat bu telefonu kaç sene kullanabilirim, ilerleyen zamanlarda batarya performansı düşer mi, kasmaya başlar mı soruları da kafamı karıştırıyor :(

Oyla:
Üst Alt