Sohbet Hangi Meslek İle Uğraşıyoruz

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12
Merhaba arkadaşlar. Forumda aradım ama bulamadım. Belki bir birimize daha çok yardımcı olabiliriz düşüncesiyle bu konuyu açmaya karar verdim. Forumda ki arkadaşlar hangi meslek ile uğraştığını yazarsa belki o konu hakkında yardım yada bilgi sahibi olabiliriz.

Ben kendim otomotiv sektöründeyim. Opel ve Chevrolet yedek parça ile ilgileniyorum. Gerektiği taktirde parça konusunda bilgi ve parça tedariği sağlamaya yardımcı olabilirim.

Dilerseniz sizde konu altına hangi meslekle uğraştığınızı yazabilirsiniz.

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Merhaba arkadaşlar. Forumda aradım ama bulamadım. Belki bir birimize daha çok yardımcı olabiliriz düşüncesiyle bu konuyu açmaya karar verdim. Forumda ki arkadaşlar hangi meslek ile uğraştığını yazarsa belki o konu hakkında yardım yada bilgi sahibi olabiliriz.

Ben kendim otomotiv sektöründeyim. Opel ve Chevrolet yedek parça ile ilgileniyorum. Gerektiği taktirde parça konusunda bilgi ve parça tedariği sağlamaya yardımcı olabilirim.

İzmir'de otomotiv üzerine büyük bir fabrikada mekanik bakım teknisyeni olarak çalışıyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Otomotiv ağırlıklı cevaplar gelmeye başladı.
Ben de öyle bir şey yazayım ki cevapların yönünü değiştirmiş olalım. Aslında bir meslek değil de hobi diyelim.

20 yıldır jiletli ustura ile tıraş oluyorum.
Son iki yıldır çelik ustura ile tıraş olmaya başladım.
Ve tabi Usturanın kullanıma hazır hale getirilmesi yönünde deneyim kazanmak için uğraşıyorum. Tıpkı eski Ustalar gibi..

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27

sizi bulmuşken sorayım. yeni kasa chev. aveo araştırıyorum şu sıralar yedek parçacı olarak gerçekten parça sıkıntısı var mı?

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12
sizi bulmuşken sorayım. yeni kasa chev. aveo araştırıyorum şu sıralar yedek parçacı olarak gerçekten parça sıkıntısı var mı?
Şuan için pek sayılmaz ama ileride olacağı kesin gibi duruyor. Chevrolet Avrupa piyasasında çekildi ve belirli bir süre sonra yedek parça tedariğini kesecek. Buda parça bulunurluluğunu zora sokacak ve fiyatların daha fazla artmasına yansıyacak.

Üst Alt