Sohbet Hangi Kulaklığı Almalıyım ?

• Konbuyu başlatan Synx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 281

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Bangır bangır müzik dinlemeyi seven birisiyim fakat aradığım kulaklığı bir türlü bulamadım. Daha öncesinde KZ ZSN ve ZSN PRO kullandım şahaneydi. Sonrasında telefon değişince BT kulaklıklara yöneldim. RedMi Buds 4 PRO ve FlipBuds Pro kullandım fakat yeterli gelmedi. 3 kulaklık arasında kaldım hatta 2 Edifier pek alma taraftarı değilim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Kendi kullandığım kulaklık söz konusu olmuş deneyimlerimi aktarayım. Diğer kulaklıkları hiç bilmiyorum belki onlar daha iyidir kıyaslaması size kalmış.
Anker Liberty 4 NC yakın zamanda aldım aktif kullanıyorum.

Son ses seviyesi hayli yüksek 100 dBe kadar ses veriyor.
Son ses hastası olan beni üzmedi.

Mikrofon gayet iş görüyor. Çok rahat telefon görüşmesi yapıyorum.

ANC sabit sesler için çok iyi. Ani seslerde patlıyor. Kulağa tam oturduğu için yalıtımı çok güzel yapıyor ben ANC kapalı kullanıyorum.

Şeffaf mod pek iyi çalışmıyor.

Uygulaması çok güzel bir sürü ayar var.

Şarjı AAC ile çok iyi LDAC ile bir tık daha az gidiyor ama her türlü iyi gidiyor.
Şu ana kadar üzmedi hatta 1 tane daha almayı düşünüyorum.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Selam.
Öncelikle bende yüksek ses dinlemeyi severim bunu belirteyim. Bu yüzden de uzun süre kablolu kulaklık kullandım. Kablolu kulaklıklar bariz şekilde daha yüksek ses veriyor.
Kablo yıpranması gibi olaylardan sıkılınca kablosuz arayışına girdim. Şu anda kullandığım marka model. QCY T13 ANC. Kulaklığın ANC özelliğini beğendim. Özellikle müzik dinlerken yada konuşma yaparken dış sesleri izole etme seviyesi gayet güzel. Bu sayede müzik dinlerken son seste iken dış sesler karışmadığı için yüksek ses seviyesi gibi oluyor. Kaliteli bir müzik deneyimi oluyor. Yeni telefonum Poco X5 Pro da Dolby Atmos ile güzel sonuçlar da alıyorum. Yeni gelen Xiaomi ses düzenleyici ile kulağıma uygun ses seviyesinide ayarlayınca kulaklıktan güzel sonuç aldım. Eğer sesi dahada yüksek almak istersem kullandığım bir ekolayzır programı varki daha iyisini görmedim. Uzun lafın kısası kulaklık benim için yeterli oldu. Ekolayzır deneyimlemek isterseniz linki şu. Malum kanallar ve sitelerden reklamsız versiyonunu da bulabilirsiniz.
İyi forumlar.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Bende Qcy HT05 Öneririm son ses seviyesi yüksek, bass güçlü ve 6 mikrofonlu anc mevcut. 10 numara bi kulaklık tavsiye ederim. Bass seviyorsanız kendi uygulamasından ekolayzır ayarını bass seçince daha iyi oluyor.
Realme buds air 5 pro da benzer özelliklerdeymiş. O da tercih edilebilir gibi.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Huawei freebuds pro 2-3'e bakmanızı tavsiye ederim. Genel olarak fark ANC'de diyorlar. Pro 2'yi arkadaşa aldırdım.Son ses, anc, bass, tiz çok memnun.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Kendi kullandığım kulaklık söz konusu olmuş deneyimlerimi aktarayım. Diğer kulaklıkları hiç bilmiyorum belki onlar daha iyidir kıyaslaması size kalmış.
Anker Liberty 4 NC yakın zamanda aldım aktif kullanıyorum.

Son ses seviyesi hayli yüksek 100 dBe kadar ses veriyor.
Son ses hastası olan beni üzmedi.

Mikrofon gayet iş görüyor. Çok rahat telefon görüşmesi yapıyorum.

ANC sabit sesler için çok iyi. Ani seslerde patlıyor. Kulağa tam oturduğu için yalıtımı çok güzel yapıyor ben ANC kapalı kullanıyorum.

Şeffaf mod pek iyi çalışmıyor.

Uygulaması çok güzel bir sürü ayar var.

Şarjı AAC ile çok iyi LDAC ile bir tık daha az gidiyor ama her türlü iyi gidiyor.
Şu ana kadar üzmedi hatta 1 tane daha almayı düşünüyorum.
Aylardır almayı planladığım kulaklık bu aslında kullanıcı yorumları önemliydi teşekkür ederim. dBe bulamamıştım onu da söylemeniz çok iyi oldu hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende Qcy HT05 Öneririm son ses seviyesi yüksek, bass güçlü ve 6 mikrofonlu anc mevcut. 10 numara bi kulaklık tavsiye ederim. Bass seviyorsanız kendi uygulamasından ekolayzır ayarını bass seçince daha iyi oluyor.
Realme buds air 5 pro da benzer özelliklerdeymiş. O da tercih edilebilir gibi.
Selam.
Öncelikle bende yüksek ses dinlemeyi severim bunu belirteyim. Bu yüzden de uzun süre kablolu kulaklık kullandım. Kablolu kulaklıklar bariz şekilde daha yüksek ses veriyor.
Kablo yıpranması gibi olaylardan sıkılınca kablosuz arayışına girdim. Şu anda kullandığım marka model. QCY T13 ANC. Kulaklığın ANC özelliğini beğendim. Özellikle müzik dinlerken yada konuşma yaparken dış sesleri izole etme seviyesi gayet güzel. Bu sayede müzik dinlerken son seste iken dış sesler karışmadığı için yüksek ses seviyesi gibi oluyor. Kaliteli bir müzik deneyimi oluyor. Yeni telefonum Poco X5 Pro da Dolby Atmos ile güzel sonuçlar da alıyorum. Yeni gelen Xiaomi ses düzenleyici ile kulağıma uygun ses seviyesinide ayarlayınca kulaklıktan güzel sonuç aldım. Eğer sesi dahada yüksek almak istersem kullandığım bir ekolayzır programı varki daha iyisini görmedim. Uzun lafın kısası kulaklık benim için yeterli oldu. Ekolayzır deneyimlemek isterseniz linki şu. Malum kanallar ve sitelerden reklamsız versiyonunu da bulabilirsiniz.
İyi forumlar.

Fiyatları güzel fakat giriş seviyesi kulaklıklar bunlar biraz daha kaliteli fakat çok da pahalı olmayan kulaklıklara bakıyorum ama yine de teşekkürler

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Aylardır almayı planladığım kulaklık bu aslında kullanıcı yorumları önemliydi teşekkür ederim. dBe bulamamıştım onu da söylemeniz çok iyi oldu hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fiyatları güzel fakat giriş seviyesi kulaklıklar bunlar biraz daha kaliteli fakat çok da pahalı olmayan kulaklıklara bakıyorum ama yine de teşekkürler
Evet uygulaması ile anlık takip ediliyor hatta sınırlama imkanı bile var.
Son sesi gayet yüksek üstüne bir de viper ile güç veriyorum 100 dB ile sağır olacağım yakında. giggle~~

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Evet uygulaması ile anlık takip ediliyor hatta sınırlama imkanı bile var.
Son sesi gayet yüksek üstüne bir de viper ile güç veriyorum 100 dB ile sağır olacağım yakında. giggle~~

Bu da iyiymiş hocam baya daha çok cezbetmeye başladı cihaz beni

Üst Alt