Soru Hangi Gcam'ı Önerirsiniz?

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Başlıkta da gördüğünüz üzere cihazım için hangi Gcam'ı kurmalıyım? Sabitlenmiş konuda Night Sight'ı gördüm ama sadece gece çekimleri için kullanılan, gece çekimi odaklı bir Gcam sanırım. Onun haricinde yine sabitlenmiş konularda Gcam var fakat konu 2018'e ait ve eski olmalı. Belki de bu söylediklerimde konu ile alakalı çok bir bilgim, hakimiyetim olmadığı için yanlış bilgi sahibi, yanlış bir söylemde de bulunmuş olabilirim. Kusuruma bakmayın. Yanlış bildiğim bişey varsa doğrusunu söylemeniz, açıklamanız beni çok mutlu eder. Hatasız, sorunsuz bir Gcam kullanmak istiyodum uzun zamandır kısmet bugüneymiş

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Başlıkta da gördüğünüz üzere cihazım için hangi Gcam'ı kurmalıyım? Sabitlenmiş konuda Night Sight'ı gördüm ama sadece gece çekimleri için kullanılan, gece çekimi odaklı bir Gcam sanırım. Onun haricinde yine sabitlenmiş konularda Gcam var fakat konu 2018'e ait ve eski olmalı. Belki de bu söylediklerimde konu ile alakalı çok bir bilgim, hakimiyetim olmadığı için yanlış bilgi sahibi, yanlış bir söylemde de bulunmuş olabilirim. Kusuruma bakmayın. Yanlış bildiğim bişey varsa doğrusunu söylemeniz, açıklamanız beni çok mutlu eder. Hatasız, sorunsuz bir Gcam kullanmak istiyodum uzun zamandır kısmet bugüneymiş

Şu konudaki gcamin cihazınızda desteklendiği söyleniyor. Söylendiği gibi çalışırsa, sorunsuz bir gcamdir.

Oyla:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Şu konudaki gcamin cihazınızda desteklendiği söyleniyor. Söylendiği gibi çalışırsa, sorunsuz bir gcamdir.
Konuda ve desteklenen cihazlar listesinde göremedim ben hocam. Bu komu hakkında R5P için deneyen, bilgi sahibi olan diğer hocalarımı da beklememde fayda var sanırım sağolun yine de

Oyla:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44

Gün bitiminde başka da kimse yazmadı hocam. Deneyen biri olsa çalıştığına kesin gözüyle bakabilsek dediğinizi yüklemek isterim ama emin de olamadım ki

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Gün bitiminde başka da kimse yazmadı hocam. Deneyen biri olsa çalıştığına kesin gözüyle bakabilsek dediğinizi yüklemek isterim ama emin de olamadım ki
Siz deneseniz bir kaybınız olmaz hocam. Normal uygulama olarak yükleyip silebilirsiniz.

Oyla:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Siz deneseniz bir kaybınız olmaz hocam. Normal uygulama olarak yükleyip silebilirsiniz.
Normal uygulama olarak mı? Nasıl yani hocam twrp'den flashlamam gerekmiyor mu önce api'yi?

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Normal uygulama olarak mı? Nasıl yani hocam twrp'den flashlamam gerekmiyor mu önce api'yi?

Cihazınızda twrp yüklü ise, herhangi bir google kamerayı kullanmak için apiyi flashlamanız gerekir hocam. Bütün gcam sürümleri için geçerli bu durum. Apiyi flashladıktan sonra istediğiniz gcamın çalışıp çalışmadığını deneyebilirsiniz.

Oyla:

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Bak 6 olanın portre modunun ön kamerası çalışmıyor ve hdr açıkken ön kamera çalışmıyor ama daha fazla özellik var 5 daha sorunsuz

Oyla:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Cihazınızda twrp yüklü ise, herhangi bir google kamerayı kullanmak için apiyi flashlamanız gerekir hocam. Bütün gcam sürümleri için geçerli bu durum. Apiyi flashladıktan sonra istediğiniz gcamın çalışıp çalışmadığını deneyebilirsiniz.

Ben gerçekten bilmediğim için sormuştum ve anladığım kadarıyla api sabit standart yüklenen bişey. Yani her cihaza uygun olan standart tek bir api var sadece yüklenen apkler farklı söylediğinizden anladığım bu hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bak 6 olanın portre modunun ön kamerası çalışmıyor ve hdr açıkken ön kamera çalışmıyor ama daha fazla özellik var 5 daha sorunsuz

Sen hangisini kullanıyosun peki hocam? Hangisini önerirsin?

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Ben gerçekten bilmediğim için sormuştum ve anladığım kadarıyla api sabit standart yüklenen bişey. Yani her cihaza uygun olan standart tek bir api var sadece yüklenen apkler farklı söylediğinizden anladığım bu hocam
Evet hocam öylede diyebiliriz. Yinede kendi bölümümüzdeki apiyi yükleyelim, kendimizi garantiye alalım. Kısaca, api bir özelliktir ve google kamera bu özelliği kullanır. Api bazı cihazlarda açık gelir, bazı cihazlarda kapalı. Twrp den flasladığımız dosya ile kapalı olan apiyi etkinleştiririz.

Oyla:
Üst Alt