Soru Hangi Ekran Koruyucuyu Almalıyım ?

ahk5542

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 6 pro
Konular
25
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

XiAOMi REDMi NOTE 6 PRO BLITZPOWER NANO EKRAN KORUYUCU

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Smody Xiaomi Redmi Note 6 Pro 5D Cam Tam Ekran Koruyucu Çerçeveli Cam Full Ekran Siyah

Arkadaşlar hangisini önerirsiniz ?

Untel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
37
2. Olan daha iyi bütün ekranı kaplar dostum.

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
1. Ürünü şiddetle tavsiye ederim.

Bu Ürünün Pocophone F1 için olan versiyonunu 4 aydır kullanıyorum . 5-6 Kez Telefonu düşürmeme karşılık en ufak bir deformasyon oluşmadı. Forumda tavsiyemle Pocophone F1 için olan versiyonunu alan 4-5 arkadaşımız mevcut .

Ekranı tam kaplayan koruyucu ekranlar (3d/5d) kılıfla beraber kullanımlarda uyumsuzluklara yol açabiliyor ve kalın olmaları sebebiyle telefon estetiğini bozuyor.

Nano Ekran Koruyucular, Tamperli(Kırılmaz) ekran koruyuculara göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor.
Kenarlarda kılıfla kullanabilmek adına çok az göze batmayan boşluk kalıyor.
Darbeyi emen yapısı ve Tamperli camlara göre kırılma oranı çok düşük olması sebebiyle ömrü uzun.
Ekran pek parmak izi bırakmadığından temiz bir kullanım sağlıyor.
Uygulaması ise gayet kolay. Evde kendim herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda çok iyi .
Ürün fiyatı çok makul ve Yorumlardanda görüleceği üzere memnuniyet yüksek seviyede.

Son düzenleme:
Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
9H ekran koruyucuyu kesinlikle tavsiye ederim hala kullanıyor ve memnunum.
Diğeri ekranı tamamen kaplama ve tam korumaya sahip, denenmesi lazım diye düşünüyorum.

Oyla:

ahk5542

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 6 pro
Konular
25
1. Ürünü şiddetle tavsiye ederim.

Bu Ürünün Pocophone F1 için olan versiyonunu 4 aydır kullanıyorum . 5-6 Kez Telefonu düşürmeme karşılık en ufak bir deformasyon oluşmadı. Forumda tavsiyemle Pocophone F1 için olan versiyonunu alan 4-5 arkadaşımız mevcut .

Ekranı tam kaplayan koruyucu ekranlar (3d/5d) kılıfla beraber kullanımlarda uyumsuzluklara yol açabiliyor ve kalın olmaları sebebiyle telefon estetiğini bozuyor.

Nano Ekran Koruyucular, Tamperli(Kırılmaz) ekran koruyuculara göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor.
Kenarlarda kılıfla kullanabilmek adına çok az göze batmayan boşluk kalıyor.
Darbeyi emen yapısı ve Tamperli camlara göre kırılma oranı çok düşük olması sebebiyle ömrü uzun.
Ekran pek parmak izi bırakmadığından temiz bir kullanım sağlıyor.
Uygulaması ise gayet kolay. Evde kendim herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda çok iyi .
Ürün fiyatı çok makul ve Yorumlardanda görüleceği üzere memnuniyet yüksek seviyede.
9H ekran koruyucuyu kesinlikle tavsiye ederim hala kullanıyor ve memnunum.
Diğeri ekranı tamamen kaplama ve tam korumaya sahip, denenmesi lazım diye düşünüyorum.

Dediğinizi yaptım 9H olanı aldım ince ve ekranı son derece iyi koruyor gibi teşekkürler.:D

Oyla:

WoodPecker

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umutcan
Cihazım
RedMi Not 6 Pro
Konular
13
Ya ben nedense sürekli çıkarıyorum ekran film ve silikon kılıfı. Sanıyorum ekran koruyucusu dokunmatiği az da olsa etkiliyor ve silikon kılıf işlemciyi biraz daha ısıtıp yavaşlatabiliyor.

Oyla:

ahk5542

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 6 pro
Konular
25
Ya ben nedense sürekli çıkarıyorum ekran film ve silikon kılıfı. Sanıyorum ekran koruyucusu dokunmatiği az da olsa etkiliyor ve silikon kılıf işlemciyi biraz daha ısıtıp yavaşlatabiliyor.

Mi 8 Cihazı için dediğin biraz doğru arkadaşım bahsetti ondan ancak note 6 pro cihazını 2 aydır kullanıyorum pubg mobile dahil 1 saatlik oyun süresinde ısınma yaşamıyorum.

Oyla:

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Bende Nano aldım çok memnunum ben cm sevmiyordum iPhone kullandım geçen 10 senede hep buff marka kullandım note6pro ya bulamayınca Nano aldım 2 tanesi 20tl n11 de AliExpress den 10 tane de 21 TL ye geldi oradan da aldım.

Oyla:

ahmetkartal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3
Konular
7
Ekranda nasıl durduğunu resim çekip atabilirmisiniz çentiğe tam uyum sağlıyor mu

Oyla:
Üst Alt